3D Cihan Dekorasyon

Kayseri / Talas

Boya / Badana

3D Cihan Dekorasyon - Cafer Cihan

Kayseri / Talas’ta boya badana alanında faaliyet gösteren firmamız alçı, kartonpiyer, cephe yalıtım, izolasyon, fayans ve kartonpiyer döşeme, iç mimari ve dekorasyon alanlarında da hizmet vermektedir. Kayseri, Melikgazi, Talas, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat bölgelerinde tüm semtlere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm alçıpan duvar, göbek yapımı, dekorasyon, kemer, bölme duvar, tavan, asma tavan, gergi tavan, giyinme odası, ışık bandı, ofis bölme, alçıpan sıvası ve montajı işleriniz, kartonpiyer, salon ve mutfak dekorasyonu, ev ve boya dekorasyonu, duvar kâğıdı uygulamaları, iç ve dış cephe boyama, fayans döşeme ve kaplama, banyo ve mutfak seramik tamiri, karo fayans döşeme, mutfak tezgâhı değiştirme, dış cephe yalıtım ve mantolama, ısı ve su izolasyonu, mutfak ve banyo dolabı imalatı, stronpiyer, tavan clipin, tavan karopan, kapı ve iç kapı boyama, anahtar teslim tadilat işleriniz alanda uzman personel kadromuz tarafından itina ile yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışan uzman kadromuz memnuniyetinize önem vererek titizlikle çözüm ortağınız olmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar