Korkmaz Eksoz

İstanbul / Bağcılar

Egzozcu / Egzoz Tamiri

4Yorum
10Puan

Korkmaz Eksoz - Ahmet Korkmaz

Korkmaz Eksoz olarak İstanbul / Bağcılar’da 23 yıldır egzoz tamir ve bakım ihtiyaçlarınız alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzle ilgili gerekli ustalık belgesine sahibiz.

Egzoz arıza ve tamiri, egzoz alev kiti, egzoz borusu ve contası, egzoz çatlak tamiri, egzoz filtresi ve hortum tamiri, egzoz kelepçesi, egzoz uzatma ve egzoz ucu konularında tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ayrıca oto elektrik tamiri alanında da hizmetimiz bulunmaktadır. Remus, Devil, Aes, Ağar, Supersprint ve Toyo marka egzoz ve oto elektrik sistemlerinin ürünlerini satmakta, tamir, bakım ve montajlarını yapmaktayız.

Her çeşit oto egzoz sorunlarınız ile ilgili bize danışabilir, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Bugün aracımdaki kötü koku sorununun egzoz kaynaklı olup olmadığının tespiti için gittim, gerçekten tam bir esnafmış kendisi, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

Birol - 05.03.2019

10Puan

Ahmet usta; ustanın en mükemmeli! Dürüst ,efendi ,sanatkar aynı zamanda ustaların en iyisi. Sorunumu anında çözdü. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nihat Bayrak - 31.01.2018

10Puan

Opel Combo marka aracıma kurt egzoz yaptırdım. Ben şahsım adıma çok memnun kaldım. Ses olarak fazla ses çıkmaz demelerine rağmen ses çok güzel oldu. Çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.

Ergun Yılmaz - 19.01.2018

10Puan

İki kez aracıma egzoz yaptırdım. İşini oldukça özenerek yapıyor. Şahsen çok memnun kaldım. Aynı zamanda fiyat olarak piyasanın altında uygun rakamlarla çalışmayı prensip edinmiş. Teşekkürler Ahmet Usta.

Hasret Albayrak - 17.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar