Bursataş Evden Eve Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Bursataş Evden Eve Nakliyat - Cahit Başarslan

Bursa'da evden eve nakliye sektöründe profesyonel düzeyde hizmet veren bir taşıma şirketiyiz. Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, şehirlerarası nakliye, eşya depolama, asansörlü nakliye hizmetlerimizi sorunsuz taşımacılık ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize sunmaktayız.

Emniyet asansörlü eşya taşımacılığımızı kendi filomuzdaki asansörlü araçlar ile yapmakta, nakliye konusunda tecrübeli ve kendi bünyemizde çalıştırdığımız elemanlarımızla evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Yabancı uyruklu personel ve tecrübesiz personel çalıştırmamaktayız. 7/24 ücretsiz ekspertiz hizmetimizle eşyalarınıza uygun nakliye aracı seçiminden başlayarak nakliye öncesi eşya paketleme ve mobilya paketleme yaparak eşyalarının zarar görmemesi için tüm gerekli önlemleri almaktayız. Mobilyalarınızın hasara uğramaması için marangozlu nakliye hizmeti vermekte, mobilyalarınızı dikkatle demonte etmekte ve yeni evinizde mobilya kurulumlarınızı özenle yapmaktayız. Taşınma günü için yaptırdığımız nakliye sigortası ile eşyalarınızı hasarlara karşı güvence altına almaktayız. Ayrıca asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bursa ve Türkiye geneline haftanın 7 günü sunduğumuz evden eve eşya taşımacılığı ve asansörlü nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar