Cam-İş

Bursa / Osmangazi

Duşakabin / Banyo

Hemen Ara

Cam-İş - Alaaddin Karakaş

Cam-İş olarak duşakabin ve banyo sistemleri alanında Bursa Osmangazi'de faaliyet göstermekteyiz. Bursa başta olmak üzere Balıkesir, Bilecik, Kocaeli ve Yalova bölgelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her ebatta, modelde duşakabin imalatı ve montajı, jakuzi üstü duşakabin imalatı ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda üretici firma olarak PVC pencere montajı, PVC doğrama, cam balkon sistemleri imalat ve montajı, katlanır ve sürgülü cam balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon sistemleri imalatı, kış bahçesi yapımı, teras kapama, eşikli ve eşiksiz sürgü sistemleri montajı ihtiyaçlarınızda titizlikle çalışmaktayız. Sineklik yapımı, korkuluk imalat ve montajı, pencere korkuluğu ve duvar üstü korkuluk imalatı, küpeşte imalat ve montajı, Fransız balkon korkuluğu ve ferforje yapımı ihtiyaçlarınızda alanında uzman personellerimiz kaliteli malzeme ve ince işçilikleriyle hizmet vermektedir. İşlerinizde sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli malzeme kullanımına ve zamanında teslime önem vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar