Can Müzik Evi

Samsun / Atakum

Eğitim / Eğitmenler

Can Müzik Evi - Ümit Demircan

Müzik Evi, 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu güne ilkemiz, ürün yelpazesi ve teknik açıdan müşterilerimize en iyiyi sunmak olmuştur.

Bünyemizde enstrüman eğitimi ve servis hizmeti de verilmektedir.

2007 yılından itibaren internet üzerinden hizmet vermeye başladığımızdan bugüne Türkiye' nin hemen hemen bütün illerinde geniş bir müşteri potansiyelimiz oluşmuştur.

İnternet satış yapan bir çok firmadan farkımız mağazamız olması ve ürünleri mağazamızdan da temin edebiliyor olmanızdır. Bir çok ürün stoğumuzda mevcut olup Samsun mağazamızda inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Müzik Evi, 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu güne ilkemiz, ürün yelpazesi ve teknik açıdan müşterilerimize en iyiyi sunmak olmuştur.Bünyemizde enstrüman eğitimi ve servis hizmeti de verilmektedir.2007 yılından itibaren internet üzerinden hizmet vermeye başladığımızdan bugüne Türkiye' nin hemen hemen bütün illerinde geniş bir müşteri potansiyelimiz oluşmuştur.İnternet satış yapan bir çok firmadan farkımız mağazamız olması ve ürünleri mağazamızdan da temin edebiliyor olmanızdır. Bir çok ürün stoğumuzda mevcut olup Samsun mağazamızda inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar