Çanakkale İstanbul Müzik

Çanakkale / Merkez

Eğitim / Eğitmenler

Hemen Ara

Çanakkale İstanbul Müzik

2009 yılının şubat ayında hizmete açılan İstanbul Müzik esas amaç olarak her zaman en iyi organizasyonlarda yer alıp en iyi eğitimi vermeyi ilke edinmiştir. Çanakkale’nin en büyük sahnesi olan İstanbul Müzik, bünyesinde barındırdığı akademik eğitmen kadrosu ile gelişmekte olan barışın kenti Çanakkale’de müziğin sesi olmayı amaçlamıştır. Eğitime başladığımız tarihten bu zamana kadar müziğin içinde olan ya da bu yolda emin adımlarla yürümek isteyen genç arkadaşlarımıza her zaman rehberlik etmiştir. Bundan sonraki dönemlerde de ortaya koyduğu kalitesinden ödün vermeden yoluna devam edecektir.. Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek istenilen düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir. Bu nedenle kendi branşlarında şehrimizin önde gelen müzisyenleri bir araya gelmiş ve İSTANBUL MÜZİK eğitim kadrosunu oluşturmuştur..

İstanbul Müzik; Deneyimli, Profesyonel ve Herbiri Kendi Alanında Uzmanlaşmış Eğitim Kadrosu İle Müzik Kursları Vermektedir. Konservatuar, Güzel Sanatlar Hazırlık Gibi Bir Çok Eğitim Kurumuna Öğrenci Yetiştirmektedir. Özel Dersliklerinde Toplu veya Kişisel Ders Almak İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.2009 yılının şubat ayında hizmete açılan İstanbul Müzik esas amaç olarak her zaman en iyi organizasyonlarda yer alıp en iyi eğitimi vermeyi ilke edinmiştir. Çanakkale’nin en büyük sahnesi olan İstanbul Müzik, bünyesinde barındırdığı akademik eğitmen kadrosu ile gelişmekte olan barışın kenti Çanakkale’de müziğin sesi olmayı amaçlamıştır. Eğitime başladığımız tarihten bu zamana kadar müziğin içinde olan ya da bu yolda emin adımlarla yürümek isteyen genç arkadaşlarımıza her zaman rehberlik etmiştir. Bundan sonraki dönemlerde de ortaya koyduğu kalitesinden ödün vermeden yoluna devam edecektir..

İstanbul Müzik; bünyesinde çalışan eğitici kadrosu ile her daim Çanakkale'nin yetkili müzik eğitim merkezi olmuştur. Ayrıca STÜDYO PARK İSTANBUL ile stüdyo keyfini ve ön sahne çalışmalarını bizimle yaşamalısınız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar