HTK Elektrik Elektronik

Ankara / Etimesgut

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

HTK Elektrik Elektronik - Tarık Koçak

Ankara genelinde uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile elektrik tesisatçılığının yanında uydu ve çanak anten sistemleri ile alarm&kamera sistemlerinin satışı ve kurulumu ve tüm elektrik elektronik işleriniz için hizmet vermekteyiz

Elektrik tesisatı döşeme, elektrik arıza, sıva üstü tesisatlar, sıva altı tesisatlar, sıva üstü aydınlatma sistemleri, asma tavan spot ışıklandırma, elektrik sayacı panosu değişimi ve montajı, elektrik tesisatı tasarım ve düzenlemesi, elektrik panosu tamir ve değişimi, müstakil ev, apartman, villa, çiftlik, işhanı elektrik tesisat işleri konusunda uzmanız. Ayrıca alarm ve kamera güvenlik sistmelerinin satışı, kurulumu ve tamiri hizmetleri, seslli ve görüntülü diafon sistemleri tamir ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Uydu, çanak anten, receiver satışı, montajı ve ayarı işlerini özenle yapmaktayız. Korniş Montajı hizmetimiz bulunmaktadır.

Ankara Çankaya Etimesgut Yenimahalle ve tüm ilçelerde tüm semt ve mahallelerine hizmetlerimizi haftanın 7 günü götürmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar