En İyi 10 Çanta Valiz Bavul Tamiri

Çanta, Valiz ve Bavul Tamiri ustaları için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından En İyi 10 Çanta, Valiz ve Bavul Tamiri seçeneğini hemen bulabilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak çanta, valiz ve bavul tamiri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çantalar günlük hayatımızdan en çok kullandığımız, vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biridir. Özellikle kadınlar günlük kıyafet seçimini çantasına uygun olarak yapabilmektedir. Günlük hayatta kullandığımız çantalar model ve kullanım türüne göre değişiklik göstermekte ve deri, keten, keçe, pamuklu, yünlü, kot, kadife, örme, döşemelik, mikro polyester gibi kumaş türlerinden üretilmektedir. Ayrıca bir çantanın dış görüntüsünün yanında iç dizaynı da dikkat edilen öğeler arasındadır. Çanta içlerinde genellikle astar kullanılmakta ve sentetik, elyaf, kumaş, ipek, suni ve tabi deri astar türleri tercih edilmektedir. Kullanılan astarlar fermuar ve cep kullanılarak çantanın daha kullanışlı olmasını sağlayan önemli bir etmendir. Çantanın olmazsa olmazı saplar kullanım özelliklerine göre seçilen deri, kumaş, metal, zincir, plastik ve ahşap gibi malzemelerle üretilmekte ve uzun ömürlü olması açısından sağlam hazırlanmalıdır. Sert ve sabit görünümlü çantalar günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu tür çantalarda sünger, pazen, elyaf ve mukavva gibi ürünler kullanılmaktadır. Estetik görünümün önem kazanmasıyla birlikte çantalarda metal aksesuar kullanımı bir tercih sebebi haline gelmiştir. Klipsler, tokalar, halka ve çıtçıtlar çantaya farklı bir görünüm kazandırmak için kullanılmaktadır.

Seyahat esnasında küçük büyük yanımızdan eksik olmayan valiz ve bavullar zamanla yıpranmakta ve aksamları bozulmaktadır. Seyahate çıkmadan önce bavul ve valiz bakımlarını yaptırmak havaalanı, terminal gibi yerlerde olası kötü sürprizler yaşamamak için önem taşımaktadır. Bavullar ve valizler ihtiyaç durumuna göre büyük, orta ve küçük boy olarak tercih edilmektedir. Günümüzde klasik renk kumaş bavulları dışında rengârenk, desenli bavullar tercih edilmeye başlanmıştır. Bu tür bavullar genellikle su geçirmeyen plastik türü ürünlerle yapılmaktadır. Bavul alırken tekerlek bağlantı noktalarına, bağlantı şekline ve dikiş kalitesine mutlaka dikkat edilmelidir.

Kulp tamiri ve değişimi, çekçek değişimi ve tamiri, tekerlek değişimi ve tamiri, dereceli tekerlek değişimi ve tamiri, kilit değişimi ve tamiri, şifreli bavul kilidi tamiri ve değişimi, dip ayak kilidi tamiri, sürgü tamiri ve değişimi, sap tamiri, astar değişimi, cüzdan tamiri, çanta tamiri ve fermuar değişimi hizmetleriyle en sevdiğiniz çanta ve valizlerinizi sizlere geri kazandıran, Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Çanta, Valiz ve Bavul Tamiri ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

Çamlık Lostra Sebahattin Armutlu
8 Yorum8.6Puan
Gözde Çanta Nevzat Dinibütünoğlu
3 Yorum10Puan
Platin Novada Ali Er
Bayrampaşa Çanta Tamir Atölyesi Ahmet Coşkun
Güney Kundura Nedim Al
1 Yorum10Puan
Doğan Çanta Nihat Bulut

Doğan Çanta

İstanbul / Kadıköy

Çanta / Valiz / Bavul Tamiri

10 Yorum9.8Puan
Şahin Lostra Şahin Öztürk

Şahin Lostra

İstanbul / Kadıköy

Çanta / Valiz / Bavul Tamiri

Eren Kundura Kadir Koca

Eren Kundura

İstanbul / Avcılar

Çanta / Valiz / Bavul Tamiri

Murat Kundura Murat Aksöz

Murat Kundura

İstanbul / Kadıköy

Çanta / Valiz / Bavul Tamiri