Çavdar Oto

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

Çavdar Oto - Ramazan Çavdar/Hüseyin Çavdar

Ankara İvedik sanayi sitesinde oto elektrik ve oto mekanik servisi olarak 30 yılı aşkın mesleki tecrübemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, BMW, Nissan, Citroen, Peugeot, Skoda, Honda ve geri kalan tüm araçlarınız için oto tamiri ve bakımı, oto mekanik tamiri, araba bakımı, yağ değişimi, oto elektrik tamiri, aks düzeltme, defransiyel tamiri, debriyaj tamiri ve balata değişimi, buji değişimi, oto fren tamiri, vites kutusu tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca rulman değişimi, yağ, polen ve hava filtresi değişimi, şase düzeltme, enjeksiyon tamiri, triger kayışı değişimi ve tamiri, benzin ve mazot filtresi değişimi, oto radyatör kaçak tamiri ve fan tamiri, şanzıman bakımı ve tamiri, karbüratör değişimi, motor yenileme, oto fren disk tamiri, kampana bakımı, dizel araç tamiri ve bakımı, baskı balata tamiri, oto far ayarı ve tamiri, kaliper tamiri gibi aracınızın her türlü ihtiyacında çözüm ortağınız olmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanarak tamir ve bakımını yaptığımız araçlarınız söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim etmekte ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz ve servisimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar