Cebeci Cam Ve Elektrik

Bursa / Nilüfer

Camcı / Aynacı

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Cebeci Cam Ve Elektrik - Celal Cebeci

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde elektrik tesisatçısı ve camcı olarak faaliyet göstermekteyim. Ayrıca uydu sistemleri, çanak anten ve küçük ev aletleri tamiri servisi alanında hizmet vermekteyim. İşimle ilgili meslek okulu seviyesinde eğitime sahibim.

Elektrik tesisatı döşeme, priz tamiri, elektrik arızaları, avize, lamba, led ışık ve aydınlatma sistemlerinin montajı ve tamiri, otomat tamiri, sensörlü lamba tamiri gibi elektrik işlerini itinayla yapmaktayım. Cam montajı ve değişimi, cam kapı tamiri, vitrin camı tamiri, banyo ve ev aynalarının montajı ve tamiri gibi cam işlerinin yanında korniş montajı ve şofben montajı hizmetleri de vermekteyim. Ütü ve süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı, mikser, saç kurutma makinesi, kettle gibi küçük ev aletlerinizin tamiri ve bakım servisi hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca uydu tamiri ve montajı, çanak montajı ve tamiri, çanak ayarı ve yer değiştirme, çanak anten ve yer değiştirme, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu kurulumu ve ayarları, uydu sinyal sorunu giderme, Lnb değişimi, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Nilüfer, Osmangazi ve Mudanya ilçelerine servisim olup, mümkün olduğunca 24 saat hizmet verme anlayışı ile çalışmaktayım. Ücretsiz çağrı hattımdan günün her saati benimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

KesinlikleTavsiye ederim memnun kaldım herzaman ulaşabiliyorum ayrıyeten cam işleride yapıyorlar

İbrahim aydın - 05.05.2019

10Puan

Çok iyi işlik kesinlikle tavsiye ederim hızlı pratik bir şekilde olduğu için teşekkürler

Burak caner - 05.05.2019

10Puan

Harika, kesinlikle tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti maksimum. Herşey olması gerektiği gibi.

Naim olgun - 29.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar