Cem Saz Yapım Evi

Diyarbakır / Yenişehir

Müzik Aletleri / Evleri

19Yorum
9.8Puan

Cem Saz Yapım Evi - Cem Güvenç

Diyarbakır şehir merkezinde faaliyet gösterdiğimiz dükkanımızda akustik müzik aletleri alanında imalat ve tamirat hizmeti vermekteyiz.

Bağlama, ud, gitar, mandolin, elektro saz, tanbur vb. her çeşit akustik müzik aletinin imalatı, bakımı ve onarımını işlerinde uzmanız. Türkiye'nin her yerine sipariş üzerine üretim ve gönderim yapmaktayız. Ayrıca firma sorumlumuz Cem Güvenç tarafından profesyonel müzik eğitimi, bağlama ve saz konusunda özel ders hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğumuz mesleki tecrübemizi siz sanat sever müşterilerimizin beğenisine sunarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz. Yaptığımız işler hakkında detaylı bilgi almak, fiyat almak ve sipariş vermek için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

HoCam bu işin üstadı kendisi bir sanat hocası herkese tavsiye ederim satın aldığım ürün el emeği sanat harikası teşekkür ediyorum hocam

Rahman kalaycı - 15.01.2019

10Puan

ustamın eline sağlık bağlamamın sap atma olayı sonrası eskı sesını tekrar yakaladı ve güzel bir tamır işlemi yaptır . tavsıye ederım

Ridvan Ridvan - 21.11.2018

10Puan

Çok iyi bir insansın abi çok ta iyi bi usta diyarbakırda tek geçerim gonul rahatlığıyla enstrümanlarınızı emanet edin

Vedat - 14.11.2018

10Puan

İzmir’den 4 farklı enstrüman almıştım. Bunlar İrlanda buzukisi, Oğur sazı , Çağlama ve Lavta idi. İzmir’in nemli havasından gelen enstrümanlar Diyarbakır’ın kuru sıcağına dayanamayıp arıza vermeye başlamıştı. Ben sazlar her bozulunca İzmir’e mi göndereceğim diye düşünürken Cem ustayla tanıştım. Enstrümanlarımı büyük bir incelikle tamir etti. Hangi enstrüman olursa olsun Cem ustaya gözüm kapalı teslim edebilirim. Ayrıca çok iyi bağlama icracısıdır kendileri

Umut İnce - 08.11.2018

10Puan

Çok güzel ve çok iyi enstrümanlar var, kesinlikle tavsiye ederim. Ben bağlama aldım ve çok memnunum. Kendisine teşekkür ederim ve başarılar dilerim.

Mahmut Uslu - 02.09.2018

10Puan

Saz yapımında, bakımında ve tamirinde üzerine usta tanımam. Herkese tavsiye ederim, kesinlikle kaliteli hizmet veriyorlar.

Mahmut babayiğit - 01.09.2018

10Puan

Sazım sap atmıştı, geldim sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Sazımın sesi eskisinden de iyi. Sağ olsun.

Murat Demir - 17.08.2018

10Puan

Bende sazımı İstanbul'dan aldım. 6 ay sonra hava şartlarından dolayı sazımın sapı yamuldu. Cem kardeşimin babasını tanırdım ama kendisini aradım. 2 günde sazımı yapıp sorunu ortadan kaldırdı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten kalitenin adresi.

Sıraç Oktay - 26.07.2018

10Puan

Cem usta çok mütevazi çok karakterli aynı zamanda işinin ehli bir insan... Onunla tanışmanızı, ona uğramanızı ve müzik konusunda fikir alışverişinde bulunmanızı tavsiye ederim.

Cihan Özel - 23.07.2018

10Puan

Cem Usta işçiliği, ustalığı ve Diyarbakır geneline göre esnaf olarak çok kaliteli bir arkadaş. Bugün tanıştık, bir müşteri olarak çok memnun kaldım. Kısa sap bağlamamda bir takım düzeltmeler yaptı, memnun kaldım. Saz evi araştıranlara kesinlikle tavsiye ederim.

Fatih Uluocak - 23.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar