Cem Saz Yapım Evi

Diyarbakır / Yenişehir

Müzik Aletleri / Evleri

15Yorum
9.7Puan

Cem Saz Yapım Evi - Cem Güvenç

Diyarbakır şehir merkezinde faaliyet gösterdiğimiz dükkanımızda akustik müzik aletleri alanında imalat ve tamirat hizmeti vermekteyiz.

Bağlama, ud, gitar, mandolin, elektro saz, tanbur vb. her çeşit akustik müzik aletinin imalatı, bakımı ve onarımını işlerinde uzmanız. Türkiye'nin her yerine sipariş üzerine üretim ve gönderim yapmaktayız. Ayrıca firma sorumlumuz Cem Güvenç tarafından profesyonel müzik eğitimi, bağlama ve saz konusunda özel ders hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğumuz mesleki tecrübemizi siz sanat sever müşterilerimizin beğenisine sunarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz. Yaptığımız işler hakkında detaylı bilgi almak, fiyat almak ve sipariş vermek için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok güzel ve çok iyi enstrümanlar var, kesinlikle tavsiye ederim. Ben bağlama aldım ve çok memnunum. Kendisine teşekkür ederim ve başarılar dilerim.

Mahmut Uslu - 02.09.2018

10Puan

Saz yapımında, bakımında ve tamirinde üzerine usta tanımam. Herkese tavsiye ederim, kesinlikle kaliteli hizmet veriyorlar.

Mahmut babayiğit - 01.09.2018

10Puan

Sazım sap atmıştı, geldim sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Sazımın sesi eskisinden de iyi. Sağ olsun.

Murat Demir - 17.08.2018

10Puan

Bende sazımı İstanbul'dan aldım. 6 ay sonra hava şartlarından dolayı sazımın sapı yamuldu. Cem kardeşimin babasını tanırdım ama kendisini aradım. 2 günde sazımı yapıp sorunu ortadan kaldırdı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten kalitenin adresi.

Sıraç Oktay - 26.07.2018

10Puan

Cem usta çok mütevazi çok karakterli aynı zamanda işinin ehli bir insan... Onunla tanışmanızı, ona uğramanızı ve müzik konusunda fikir alışverişinde bulunmanızı tavsiye ederim.

Cihan Özel - 23.07.2018

10Puan

Cem Usta işçiliği, ustalığı ve Diyarbakır geneline göre esnaf olarak çok kaliteli bir arkadaş. Bugün tanıştık, bir müşteri olarak çok memnun kaldım. Kısa sap bağlamamda bir takım düzeltmeler yaptı, memnun kaldım. Saz evi araştıranlara kesinlikle tavsiye ederim.

Fatih Uluocak - 23.07.2018

10Puan

İçtenliğinden ve ustalığından çok memnun kaldım. Dükkanda da söyledim burada da söylüyorum. Sizin gibi ustaları bulmak çok zor olduğundan bu zanaati gelecek nesillere aktarmanız dileğiyle...

İ.A - 08.07.2018

9Puan

Yıllardır tanıdığım duruşundan, dürüstlüğünden, ustalığından keyif aldığım bir müzik ve müzik aletleri üstadı...İyi ki varsın Cem hocam.

Mesut Ezgi - 03.07.2018

9Puan

Sazım İstanbul’da 4 bin liraya alınmış. Tamamen üst segment ve profesyonel, sedef döşemeli bir bağlamaydı. Hava şartlarından dolayı sapı eğilip cızlama yapmaya başladı ve artık hiç ses çıkarmamaya başladı. Nereye, hangi ustaya götürdüysem bu sedefler gitmeden bu sazın sapı düzelmez dediler. Cem Ustayı internetten araştırma sonucunda buldum ve sazımın sapındaki eğriliği sedeflere zarar vermeden sazımın kalitesini düşürmeden çok güzel bir şekilde tesfiye yapıp, tamir edip, orijinal haline dönüştürdü. Gerçekten Türkiye’de tek diyebileceğim bir usta. Helal olsun, aldığın ücretler ananın ak sütü gibi helal olsun. İyi ki varsın, iyi ki seni tanıdım Cem Ustam. Kalitenin adresi, başka usta tanımam.

Muhammed Çetinkaya - 16.06.2018

10Puan

Cem Bey 7 yaşlardan beri bağlama ile uğraşmaktadır. Kendisi gayet samimi müşterisini dikkate alan işini hakkıyla yerine getiren bir ustadır. Dicle Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümünü bitirmiştir. Bağlama da yöresel tavırlar ve acelite dersleri de vermektedir. Kendisi aynı zamanda notisttir. Erdal Erzincan, Çetin Akdeniz ve daha nice ustalar ile fotoğrafları vardır. YouTube’da videoları da bulunmaktadır. Kendisini 10 yıldır bilirim. Altından kalkamayacağı bir iş yoktur evelallah. Kendisine 9-10 yıl evvel bir bağlama yaptırmıştım. O kadar zamandır ne bir sap atma ne de başka bir olay vuku bulmadı. Gerçekten hem bağlamanın icrası hem de onarımı yapımı gibi işlemlerde ustalık vasfına hakkıyla sahiptir. Ayrıca öze bağlama dersi de vermektedir. Babasının saz yapımcısı olması dolayısı ile 7 yaşında bağlama yapıp, çalmaya başlamıştır. müzik öğretmenliği ve bağlama hocalığının profesyonel müzik aletleri üretimi ile müzik aletleri yapım öğretmenliği de yapmaktadır. Bana verdiği hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Halit Ozan’ın - 02.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar