Cemal Ertekin

İstanbul / Maltepe

Çatı / Oluk

Cemal Ertekin

İstanbul / Maltepe’de çatı tamiri, oluk onarımı ve çatı yalıtım, izolasyon alanlarında 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Maltepe başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Çatı tamiri ve bakımı, oluk tamiri, çatı kaplama ve aktarma, çatı ısı yalıtımı ve izolasyon, oluklu kiremit döşeme, çatı yalıtım çözümleri, çatı yalıtım membran ve levha, oluk izolasyonu, teras yalıtımı, teras kapatma, çatı tavan ve zemin yalıtımı, strafor çatı yalıtım ve otopark üstü izolasyon işleriniz titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca boya badana, boya dekorasyon, fayans ve karo döşeme, fayans zemin kaplama, dış cephe yalıtım ve izolasyon, su ve ısı izolasyonu, site ve apartman mantolama, müstakil bina ve villa mantolama, yalıtım işleri, duvar izolasyonu, köpük izolasyon, daire ve oda boyama hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz her türlü sorunda kaliteli çözümler üretmekte ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar