Dijital Pazarlama Uzmanı

Bursa / Nilüfer

Yazılım / Tasarım

6Yorum
9.8Puan
Hemen Ara

Dijital Pazarlama Uzmanı - Cem Apakgün

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde dijital pazarlama ve reklamcılık alanında faaliyet göstermekteyim. Şirketlere ve şahıslara danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Dijital pazarlama ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları konusunda tecrübeliyim. Google Adwords hesap yönetimi ve danışmanlığı, SEO danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya reklamcılığı konularında reklam yönetimi hizmetleri sunmaktayım. Markasını ve ürünlerini internet reklamcılığını kullanarak pazarlamak isteyen şirketlere etkin bir reklam kampanyası oluşturmaları konusunda destek vererek reklam bütçelerini verimli kullanmalarına yardımcı olmaktayım.

Dijital pazarlama ve reklamcılık konusunda verdiğim hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımdan hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Eğitim kurumlarımız için dijital reklam yönetimi hizmeti alıyoruz. Cem Bey gerçekten yönlendirmeleri, yeni trendlerle ilgili bizlere katkısı ile sitelerimizden en iyi dönüşümü almamızı sağlıyor. Tema Akademi Eğitim Kurumları adına kendisine teşekkür eder ve kesinlikle iyi bir iş ortağı olarak öneririz.

Serkan Değirmencioğlu - 16.03.2018

10Puan

Vermiş olduğunuz hizmetlerden çok memnunum. Başarılarınızın devamını dilerim, her şey için çok teşekkürler.

Bursa Merinos Evden Eve Nakliyat - 14.02.2018

10Puan

Cem Bey işinde uzmandır. Çalışmalarını takdir ediyoruz. Kendisiyle çalışmaktan çok mutluyuz.

Gürcan Bayraktar - 03.01.2018

10Puan

Markamızı doğru hedef kitle ile buluşturan, tanınmasını sağlayan en önemlisi bilgisi ve ilgisi ile içimizden biri olan Cem Bey'i, Diamond Lumiere olarak şiddetle tavsiye ediyoruz ! Başarılarının devamını dileriz...

Ceyhun Kalmukoğlu - 03.01.2018

10Puan

Cem bey işinin uzmanı. İnternet reklamcılığı ve danışmanlık konusunda yardımları için çok teşekkür ediyorum. Doğru adres, tavsiye ederim...

Sezgin aydın - 22.12.2017

10Puan

Kendisinden hizmet aldık, konusunda uzman bir arkadaşımız. Tavsiye ederim.

Hakan Karakuş - 08.05.2017

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar