Cem Apakgün - Google Ads Reklam Danışmanı

Bursa / Nilüfer

Dijital Reklam / Sosyal Medya

14Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Cem Apakgün - Google Ads Reklam Danışmanı - Cem Apakgün

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde dijital pazarlama, google ads & Instagram ads reklam alanlarında profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti sunmaktayım. Ayrıca web sitesi tasarımı ve içerik danışmanlığı alanında faaliyet göstermekteyim. Şirketlere ve şahıslara danışmanlık hizmeti vermekteyim. Firmanızın piyasada hızlıca büyümesi ve piyasada tutunabilmesi için dijital alanda gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyorum.

Dijital pazarlama ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları konusunda tecrübeliyim. Google Adwords hesap yönetimi ve danışmanlığı, SEO danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya reklamcılığı konularında reklam yönetimi hizmetleri sunmaktayım. Markasını ve ürünlerini internet reklamcılığını kullanarak pazarlamak isteyen şirketlere etkin bir reklam kampanyası oluşturmaları konusunda destek vererek reklam bütçelerini verimli kullanmalarına yardımcı olmaktayım.

Firmanız ve kişisel web sitelerinizin hazırlanması ile her konuda hizmet vermekteyim

Dijital pazarlama ve reklamcılık konusunda verdiğim hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımdan hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Cem bey ile 3 yılı aşkındır çalışmaktayız. Günün her saatinde kendisine ulaşabiliyor ve sorunlarımızı anında çözümleyebiliyor. Satem mobil sağlık olarak bizler çok memnunuz. İyi ki varsınız Cem bey !

Özer Yurdabayrak - 21.06.2022

10Puan

Alanında uzman profesyonel çözüm arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim

Fatih Durgut - 17.06.2022

10Puan

İnternette aranan bilinen bir firma olmamızda ve müşteri ağımızın genişlemesinde etkin çalışmalarınız ve katkılarınız bizim için değerli. Teşekkür ederim.

Göksel Çubuk - 16.06.2022

10Puan

Cem bey verdiğiniz hizmetten dolayı çok memnunuz başarılarınız devamını dilerim hep birlikte büyüme dileğiyle!

Mehmet gedik - 16.06.2022

10Puan

Cem Bey yaptığı işte gerçekten çok başarılı ve ilgili bir insan. Tasarımcı kişiliği sayesinde müşterinin ne istediğini çok iyi analiz edip ona göre bir yol haritası çiziyor. İşin sonunda ise müthiş bir eser çıkarıyor. Hazırlamış olduğunuz web sayfam için size gönülden teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Alpay Apakgün - 28.09.2018

10Puan

Cem Bey işinde son derece profesyonel. Kendisiyle çalışmaya başladığımızdan beri satışlarımız fark edilecek düzeyde arttı. Cem Bey ile çalışmaktan son derece memnunuz. İşini hakkıyla yapan nadir kişilerden biri, kendisine yaptığı çalışmalardan için teşekkür ederiz.

Murat Erin - 13.09.2018

10Puan

Cem Bey ile çalışmaya başladığımızdan beri hem müşteri portföyümüz arttı hem de doğru orantılı olarak satışlarımız arttı. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Uzun yıllar da çalışmak isteriz memnuniyetle. Çalışmalarında başarılar dilerim kendisine.

Duygu Tuğcihan - 15.08.2018

10Puan

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Duygu Hanım.

Cem Bey, firmanızın müşteri portföyünü artırmasında ve reklamlarımızın doğru müşteri profiline ulaşmasında çok yardımcı oldu ve halende olmakta. Şirketinizin doğru müşteriye ulaşması için çözüm ortağınız Cem Bey'e ulaşmanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Cem Bey çözüm ortağımız olduğunuz için...

Özlem Güney - 14.07.2018

10Puan

Değerli yorumunuz için ben teşekkür ederim Özlem Hanım.

Eğitim kurumlarımız için dijital reklam yönetimi hizmeti alıyoruz. Cem Bey gerçekten yönlendirmeleri, yeni trendlerle ilgili bizlere katkısı ile sitelerimizden en iyi dönüşümü almamızı sağlıyor. Tema Akademi Eğitim Kurumları adına kendisine teşekkür eder ve kesinlikle iyi bir iş ortağı olarak öneririz.

Serkan Değirmencioğlu - 16.03.2018

10Puan

Vermiş olduğunuz hizmetlerden çok memnunum. Başarılarınızın devamını dilerim, her şey için çok teşekkürler.

Bursa Merinos Evden Eve Nakliyat - 14.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar