Cengiz Usta

İzmir / Buca

Mobilya Tamir / Boyama

Cengiz Usta - Cengiz Kanıklar

İzmir Buca'da bulunan atölyemde her çeşit özel sipariş mobilya üretimi, mobilya tamirat ve tadilatı işleri konusunda faaliyet göstermekteyim. Sektörde uzun yıllar tecrübeye ve mesleki yeterlilik belgesine sahibim.

Banyo dolabı, mutfak dolabı, ahşap kapı, baza, gardrop, raflı ve raylı dolap sistemlerinin sipariş üzerine özel ölçülerde üretimini ve montajını yapmaktayım. Ayrıca eski mobilyalarınız için sandalye ve masa tamiratı, cilası, baza tamiri, dolap kapaklarının değişimi, sürgü kapı ray değişimi, çekmece ray değişimi, tüm mobilyalara vernik ve cila, montaj ve demontaj işlemlerinin tümünü yapmaktayım. Özel talep üzerine hastane mobilyası, fuar standı, mağaza raf sistemleri, kuaför mobilyaları, köpek kulübesi, büro ve ofis mobilyaları gibi ürünlerin imalatı ve kurulumu hizmetlerini ekonomik fiyatlarla İzmir halkına sunmaktayım.

Ayrıca İkea ve Koçtaş ürünlerinin montajı, korniş montajı ve aspiratör montajı konusunda uzmanım. Ücretsiz çağrı hattımdan 7/24 bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar