2MM Mimarlık

İzmir / Konak

İç Mimari / Dekorasyon

Hemen Ara

2MM Mimarlık - Cenk Sepetler

2MM Mimarlık olarak İzmir Konak'ta iç mimari ve dekorasyon alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İzmir, Aydın, Muğla, Bodrum ve Kuşadası bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü projeniz için küçük büyük iş ayrımı yapmadan iç mimari ve dekorasyon alanında anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, aydınlatma dekorasyonu, salon ve yatak odası dekorasyonu, restoran, cafe ve otelleri için tadilat ve dekorasyon, boya badana, alçı ve kartonpiyer yapımı, fayans döşeme, parke döşeme, laminat parke uygulamaları, fayans döşeme, fayans yenileme, seramik kaplama, granit döşeme, mutfak tezgâhı değişimi, granit mutfak tezgâhı yapımı, peyzaj mimarisi, bitkilendirme tasarımı, havuz yapımı, süs havuzu ve şelale yapımı, doğal şelale yapımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kendi bünyemizde bulunan mobilya atölyemizde mobilya imalatı hizmetleri vermekteyiz. Kişisel zevklerinize yönelik banyo ve mutfak dolabı, gardırop, TV ünitesi, vestiyer gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda alanında uzman personellerimiz çizim ve 3D modelleme alanında tüm ihtiyaçlarınızda titizlikle hizmet vermektedir.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar