Ceren Soğutma

İstanbul / Pendik

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

139Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Ceren Soğutma - Ömer Soylu

İstanbul Pendik'deki dükkanımızda beyaz eşya servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. 30 yılı aşkın süredir aynı sektörde bulunmaktayız ve gerekli yetki belgelerine sahibiz.

Sahip olduğumuz uzman kadromuz ve iş disiplinimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, doğalgaz sobası ve şofben, kombi, klima gibi her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım ve yedek parça işlerini yapmaktayız. Sunduğumuz servis hizmetlerinde 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızın doğalgaz dönüşümünü itinayla yapmaktayız.

Ayrıca dükkanımızda ikinci el beyaz eşyaların alım satımı işini yürütmekteyiz. Hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Buzdolabım bozulmuştu 1 saat içinde bütün arızasını bakımını yaptı güler yüz ve kaliteli hizmet teşekkürler

Ahmet taha erdem - 27.05.2022

10Puan

hızlı temiz kaliteli hizmet işin uzmanı olmak böyle birşey çevreme rahatlıkla tavsiye edebilirim Ustam teşekkür ederim

Muammer çakmakcı - 02.04.2022

10Puan

Ömer usta eline sağlık kökenimizi tamir ederek bizi sıcak evimize kavuştursun emeğine sağlık

Gönül Akkuş - 19.03.2022

10Puan

Kombi hem ısıtmıyor gemde sıcak su gelmiyordu. İlk etapta bir cihazın değişeceğini söylediler. İkinci gün gerek kalmadığını kurtardıklarını söylediler yarı fiyatına şimdi kombimiz çalışıyor. Memnunuz. 1 yılda garantisi varmış yaptıkları işlemin. Hakkıyla işini yapan herkesi canı gönülden tebrik ediyoruz.

Salih Aksay - 11.03.2022

10Puan

Dolabımızın soğutma sorunu vardı.Ömer bey’e ulaşıp arızasını dile getirdik saolsun ivedi bir şekilde gelip dolabımızın motorunda arıza olduğunu ve motorunun değişmesi gerektiğinin bilgisini bize aktardı ve hangi malzemenin kaliteli olduğunu ve hangi malzeme takılmasının gerektiği bilgisini tarafımıza söyledi.Çok teşekkür ederim birgünde arızayı giderim garantili bir şekilde teslim etti. Tekrar teşekkür ederim işini hakkıyla mütevazilikle yapan gerçek bir usta...

Ümit görücüoğlu - 10.03.2022

10Puan

Hermetik şofbenimizin su ısıtma sorunu vardı, Ömer usta söylediği saatte geldi ve sorunu tespit edip hızlıca çözdü. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz.

Songül Ataç - 07.03.2022

10Puan

Çamaşır makinem su akıtıyordu Ömer usta çok hızlı şekilde müdahale etti ve artık normal çalışıyor makine.

Abdullah - 21.02.2022

10Puan

Bozulan bulaşık makinemiz için İnternet yorumları üzerinden ulaşım sağlarken tereddütteyik ama ustamız gelince işini titizlikle yapıp makinemizin tamirini sağlayınca memnun kaldık Teşekkürler tekrardan

Zeynel dinç - 20.02.2022

10Puan

ustam ellerine sağlık buzdolabı artık soğutuyor ilginize çok teşekkür ederim sağolun

Selma Garan - 20.02.2022

10Puan

Bozulan bulaşık makinesini ve çamaşır makinesinin kırılan kapağını tamir ettirdik Memnun kaldım

Eriş ışık - 20.01.2022

10Puan

Teşekkür ederim kardeşim

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar