Çetin Evden Eve Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
9.0Puan

Çetin Evden Eve Nakliyat - Murat Çetin

Firmamız 1980 yılından bu yana Bursa / Osmangazi ilçesinde evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Bursa evden eve nakliye sektöründe kaliteli hizmet anlayışımız ve eşya taşımacılığındaki profesyonelliğimiz ile fark yaratmaya çalışmaktayız. Şehiriçi nakliye hizmetlerimizin yanında Türkiye'nin heryerine şehirlerarası eşya taşımacılığı da yapmaktayız.

Son derece zahmetli bir süreç olan taşınma işlerinde müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri birarada sunmaktayız. Teknolojinin sağladığı imkanları kullanarak asansörlü nakliye, mobilyalarınızın zarar görmemesi için marangozluk hizmeti ve cam eşyanıza varana kadar tüm eşyalarınız için paketleme hizmeti vermekteyiz. Dolap içlerinde bulunan kıyafet, cam eşya, teknolojik eşya, gıda malzemesi gibi eşyaları taşınma esnasında zarar görmeyecekleri şekilde özel ambalajlarla paketlemekte ve yeni evinizde dolaplarınızın içine aynı şekilde yerleştirmekteyiz. Ayrıca eşya depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Ev taşımacılığı, banka taşımacılığı ve ofis taşımacılığı konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız.

Ekibimiz haftanın 7 günü evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Sizin için A'dan Z'ye her detayın düşünüldüğü, zahmetsiz ve hasarsız bir taşınma hizmetini ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar