Çetinkaya İletişim ve Yapı

Bursa / Nilüfer

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Çetinkaya İletişim ve Yapı - Yusuf Çetinkaya

Bursa / Nilüfer’de alarm ve kamera güvenlik sistemi alanında faaliyet göstermekte olan Çetinkaya Bilişim; Balıkesir, Bilecik, Bursa ve Yalova’da her noktaya hizmet vermektedir.

Firmamızda güvenlik kamera sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası ayarı, güvenlik kamerası yer değiştirme, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi kurulumu, alarm ve hırsız alarmı kurulumu, yangın alarm sistemleri kurulum ve montajı, yangın alarmı sensörü montajı, gece görüş kamerası montaj ve kurulumu, speed dome kamera montajı, siren montajı, IP kamera montajı ve tamiri, güvenlik alarmı montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca otomatik kepenk ve panjur sistemleri montajı ve tamiri uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İşlerinizi en kaliteli malzemeleri kullanarak, ekonomik fiyatlarda yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz.

Ev ve iş yerinizin güvenliği ile alakalı tüm işlerinizde haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar