Chakramer Akademi Kişisel Gelişim Ve Yaşam Atölyesi

Şanlıurfa / Haliliye

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Chakramer Akademi Kişisel Gelişim Ve Yaşam Atölyesi - Nuran Zincircioğlu

Chakramer Akademi,
Kişisel Gelişim ve Yaşam Akademisi Merkezi olarak Şanlıurfa ve İstanbul Mecidiyeköy Torun Center şubesi ile faaliyet göstermektedir.
Akademimiz bireysel danışmanlık hizmetleri ve uluslararası geçerli sertifikalı eğitimlerini ve seminerleri işinde uzman profesyonel bir eğitmen kadrosu ile sunmaktadır.

Bilinçaltı Dili Eğitimleri ve terapileri, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Aile Koçluğu, Doğum Koçluğu, Cinsel Danışmanlık, İlişki Koçluğu, Siyaset Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Yönetici Koçluğu, NLP Practitioner Eğitimi, Bionerji, NLP Master Practitioner Eğitimi, Hipnoz Eğitimi, Access Bars Eğitimi, Access Bars Uygulayıcılığı, Access Facelift(Kozmik Botoks) Quantum Practitioner Eğitimi, Quantum Activist Eğitimi, Etkili Sunum Becerileri, Hafıza Teknikleri Eğitimi, Refleksolojinin Uygulamaları ve Eğitimi, Hacamat Eğitimleri akademimizden eğitim alan katılımcılarımızın başarılı olmaları halinde uzmanlık sertifikaları verilmektedir.

Farklı illerdeki şubelerimizle Türkiye'nin her yerine hizmet götürmekteyiz. Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar