Çilingir Murat

Ankara / Çankaya

Çilingir / Oto Anahtar

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Çilingir Murat - Murat Tekin

Ankara / Çankaya’da anahtarcılık ve çilingirlik hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler Odası'na 0479 no ile kayıtlı, güvenilir bir firmayız. Kırkkonaklar ve Dikmen bölgesinde ve çevresinde günün her saati çilingir ve anahtarcı hizmetimiz bulunmakta olup servis süremiz ortalama 10–15 dk'dır.

Çilingir ve oto kilit anahtarcılık sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip eden firmamız Çankaya bölgesinde tüm semtlere hizmet götürmekte ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Anahtar kopyalama, anahtar tamiri, kilit tamiri, hasarsız oto kapısı açma, oto çilingir, kilit açma, çelik kasa kilidi açma, para kasası açma, kapı açma, immobilizerli oto anahtar tamiri, immobilizer kumanda tamiri, kilit değişimi, çelik kapı açma, tahta kapı açma, oda kapısı açma, demir kapı açma, tuzaklı kilit satışı ve montajı, elektronik kilit satışı ve montajı gibi her türlü kilit sorunlarınızda yanınızdayız. Kale Kilit ve Multlock marka ürünlerin satışını ve montajını yapmaktayız.

Evinizin, işyerinizin ve otomobilinizin kilit sorunlarında 7/24 hızlı ve güvenilir çilingir hizmetimizle kesin çözüm sunmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak çilingir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Murat Usta, yıllardır çilingir ve kilit değişimi ihtiyaçlarımıza kısa sürede cevap veren güvendiğimiz bir çilingir.

Ertugrul Turgut - 20.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar