Çınar Yapı Dekorasyon

Ankara / Keçiören

Mantolama / Cephe Yalıtım / İzolasyon

Çınar Yapı Dekorasyon - Erdal Gümüş

Ankara / Keçiören’de dış cephe yalıtımı ve mantolama işleri yapmaktayız. 2006 yılında Çınar Yapı Dekorasyon olarak kurduğumuz firmamızda 26 yıllık iş tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca iç mimari ve dekorasyon alanında çalışmaktayız.

Komple ev tadilatı ve bakımı, kafe dekorasyon, ev dekorasyon, boya, alçı, sıva, kartonpiyer, alçıpan, asma tavan, parke, laminant, fayans, mutfak dolabı yapımı, banyo dolabı yapımı, duvar kağıdı, granit mutfak tezgahı, 3D mimari görselleştirme uygulamalarımız ile iç dekorasyon işlerinizi zevkinize uygun şekilde yapmaktayız. Çatı tamiri, izolasyon, dış cephe yalıtım, dış cephe izolasyon, su izolasyon, ısı izolasyon, site mantolama işleri, apartman mantolama işleri, villa mantolama, villa yalıtım, villa izolasyon işlerinizi kaliteli işçilik ve deneyimli ekibimizle yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz. Güveninizi kazanmak ve memnuniyetinizi sağlamak bizim için önemlidir.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşarak referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Resmi daireler, yurtlar, toplu konutlar, hastane, sinema, fabrika, okullar, eğlence merkezleri gibi tüm mekanlarınızın tadilatları için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar