Çkr İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri San Tic. Ltd. Şti.

İstanbul / Avcılar

İç Mimari / Dekorasyon

Çkr İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri San Tic. Ltd. Şti. - Hüseyin Çakır

İstanbul / Avcılar’da iç mimari ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren firmamızda aynı zaman da doğalgaz tesisatı, su ve sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, cephe yalıtım ve izolasyon, PVC pencere kapı ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz.

Doğalgaz tesisat döşeme, doğalgaz tesisat değişimi, su tesisatı döşeme ve değiştirme, elektrik tesisatı döşeme, elektrik taahhüt işlerinizde uzman ekibimiz titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca evinizin veya ofisinizin dekorasyon işlerinde alçı, kartonpiyer, sıva, boya, duvar kâğıdı, alçıpan, asma tavan, parke, laminant döşeme, mutfak ve banyo dolabı imalatı, mutfak tezgâhı, granit mutfak tezgâhı, ev ve ofis dekorasyonu, yatak odası ve genç odası dekorasyonu, iç mimari tasarım ve çizim, iç mimari görselleştirme, iç mimari 3D tasarım hizmetlerini sunmaktayız. PVC doğrama, mantolama, dış cephe yalıtımı, villa apartman ve müstakil ev mantolama, anahtar teslim tadilat, komple ev tadilatı, butik inşaat işlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Bununla birlikte inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktayız. Başta kurumsal firmalara, özel inşaat firmalarına, fabrikalara, hastanelere, restoranlara, villalara ve özel konutlara anahtar teslim uygulama, tadilat ve malzeme satışı yapmaktayız.

Konusunda uzman personelimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için firmamızı haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar