Cnk Metal

İzmir / Menderes

Metal İşleri / Dökümhane

Cnk Metal - Atakan Onar

Firmamız 1998 yılından bu yana metal promosyon standları imalatı ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimizin yüksek kalitesi, sorun çözen yenilikçi yaklaşımımız ve güvenilirliğimiz sayesinde sektöründe lider bir çok firmanın seçimi olduk. Ürün teşhir standlarında uzman kadromuz ile gerek duyacağınız miktarda her türlü raf ve stand ihtiyacınızı size özel çözümlerle karşılamak kıvancımız olacak.

Firmamız 2009 yılında hazırladığı Proje ile Türkiye’de bir ilk olan Devlet Planlama Teşkilatı gözetiminde faaliyet gösteren İzmir Kalkınma Ajansı’ndan (İZKA) destek almıştır. Bu kapsamda İZKA’nın ilk uygulaması olan KOBİ Mali Destek programı çeçevesinde başvuran projeler arasında ilk yüz KOBİ projesi içerisinde yer almayı başarmıştır.

Öz sermaye ve İZKA desteği ile 2010 yılı Ocak ayında “Üç Boyutlu CNC Tel Kıvırma Makinesi”ni devreye almıştır. Üç boyutlu olarak 2mm - 13mm tel işleme kapasitesine sahip tam otomatik bu makine İzmir bölgesinde tektir.

Referanslarımız


Dr. Oetker, Kraft, Tuborg, Ülker, Ak Gıda, Pınar, Perfetti, İnci Akü, JJS Jant, Nokian, Hankook Lastikleri, WeberMarkem referanslarımızdan bazılarıdır.

İmalat


İmalatlarımızı Kısıkköy Estim Sanayi Sitesinde yer alan1000 Metrekare kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştirmekteyiz. Promosyon standları imalatında tasarım aşamasından başlayarak CAD ve 3 Boyutlu fotograf görünümdeki çizimleri ile müşterilerine destek vermektedir.


Müşteri talepleri doğrultusunda standın ihtiyaca uygun olarak:


• Tasarlanması,


• Elektronik ortamda çizilmesi,


• Prototip imalatı,


• Seri üretimi,


• Teslimatı yapmaktadır.


Tasarlanan Standın imalatını gerçekleştirerek, toz boya ile son yüzey işlemi yapılmış, gerekli tüm görselleri monte edilmiş ve ambalajlanmış nihai ürünü müşterilerine sunmaktadır. Üretim için gerekli olan makine parkuru; presler, çeşitli güçlerde punta kaynağı, tel ve boru şekillendirme makineleri, gazaltı kaynakları ve saç şekillendirme makinelerinin tamamı en kaliteli ve hasas ekipmanlardan oluşmaktadır. Toz boya tesisinde ön hazırlık için ısıtmalı yıkama kazanları ile boya öncesi tüm standlar paslanmaya karşı ek koruma altına alınmaktadır.


Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar