Çöp Adam Resim Atölyesi

İstanbul / Beşiktaş

Eğitim / Eğitmenler

Çöp Adam Resim Atölyesi - Çöp Adam Resim Atölyesi

“Çöpadam bile çizemem” diyenlere, plastik sanatların teorik ve pratik bilgi birikimini öğrencilerine aktararak resim yaptıran ilk atölye olan Çöpadam Resim Atölyesi; Ressam Serpil Danışman ve Cansu Özbek Ünal tarafından 1998 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında İstanbul Ortaköy’e geçen atölyemiz 2011’de Levent’e taşınarak ekibini ve hizmetlerini genişletti.
Aylık devam eden programlar ve günlük workshoplar ile düzenlenen derslerde teorik bilgilerin içselleştirilmesi ve pratik uygulamalarla beraber bireylerin resim sanatına eleştirel görüş geliştirebilmesi hedefleniyor. Kurslar, ilk defa yağlıboya ile tanışan kişilerin bile program sonunda kendi yapıtlarına kavuşabileceği bir sistemde basitten zora tasarlanıyor. 7 ya da 15 kişilik sınıflarda düzenlenen kurslara aylık kayıt yapılabildiği gibi istenirse günlük katılım da sağlanabiliyor.“Çöpadam bile çizemem” diyenlere, plastik sanatların teorik ve pratik bilgi birikimini öğrencilerine aktararak resim yaptıran ilk atölye olan Çöpadam Resim Atölyesi; Ressam Serpil Danışman ve Cansu Özbek Ünal tarafından 1998 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında İstanbul Ortaköy’e geçen atölyemiz 2011’de Levent’e taşınarak ekibini ve hizmetlerini genişletti.

Aylık devam eden programlar ve günlük workshoplar ile düzenlenen derslerde teorik bilgilerin içselleştirilmesi ve pratik uygulamalarla beraber bireylerin resim sanatına eleştirel görüş geliştirebilmesi hedefleniyor. Kurslar, ilk defa yağlıboya ile tanışan kişilerin bile program sonunda kendi yapıtlarına kavuşabileceği bir sistemde basitten zora tasarlanıyor. 7 ya da 15 kişilik sınıflarda düzenlenen kurslara aylık kayıt yapılabildiği gibi istenirse günlük katılım da sağlanabiliyor."Çöpadam bile çizemem” diyenlere, plastik sanatların teorik ve pratik bilgi birikimini öğrencilerine aktararak resim yaptıran ilk atölye olan Çöpadam Resim Atölyesi; Ressam Serpil Danışman ve Cansu Özbek Ünal tarafından 1998 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında İstanbul Ortaköy’e geçen atölyemiz 2011’de Levent’e taşınarak ekibini ve hizmetlerini genişletti.

Aylık devam eden programlar ve günlük workshoplar ile düzenlenen derslerde teorik bilgilerin içselleştirilmesi ve pratik uygulamalarla beraber bireylerin resim sanatına eleştirel görüş geliştirebilmesi hedefleniyor. Kurslar, ilk defa yağlıboya ile tanışan kişilerin bile program sonunda kendi yapıtlarına kavuşabileceği bir sistemde basitten zora tasarlanıyor. 7 ya da 15 kişilik sınıflarda düzenlenen kurslara aylık kayıt yapılabildiği gibi istenirse günlük katılım da sağlanabiliyor.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar