Uzman Elektronik

Ankara / Yenimahalle

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Uzman Elektronik - Coşkun Büyüktaş

Uzman Elektronik uydu sistemleri satış, montaj ve teknik servisi olarak 2003 yılından bugüne Ankara'nın her semtine hizmet vermektedir. Başta Çankaya ve Yenimahalle bölgeleri olmak üzere her semte servisimiz vardır

Uydu ve anten sistemi kurarken kullandığımız malzemelerin veya satın aldığınız sistemlerin kalitesi kadar, montajı ve ayarları yapacak kişinin yeterli teknik donanıma ve konuda yeterince tecrübeye sahip olması sistemden alacağımız performansı büyük oranda etkilemektedir. Milimetrik hataların bile inanılmaz derecede büyük performans kayıplarına sebep olduğu uydu montajında, tecrübe, profesyonellik ve profesyonel ekipman (satlook cihazı ) farkıyla kaliteli hizmet sunmaktayız.

Uydu servisi, çanak anten arıza ve tamiri, receiver arızaları, uydu servisleri, bireysel çanak anten montajı ve ayarı, merkezi sistem kurulumu, Türksat, Hotbird, Nil Sat, Euetelsat, Astra, Hispasat, Arabsat ayar ve montajı, Digitürk, D Smart, kablolu yayın arızaları, bayi ve servisi, Next & Nextstar, Sunny, Goldmaster, Taplin, Sansui, Dreambox uydu cihazı, Arçelik, Beko, Vestel, Ora, Digiline, Telefunken arıza ve montajı, Rus kanalları, Alman kanalları, Arap kanalları ayarları vb. hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı hattımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar