Çözüm Ortağı Bilişim Hizmetleri Ve Sanal Mağazacılık

Bursa / Osmangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

Çözüm Ortağı Bilişim Hizmetleri Ve Sanal Mağazacılık - Mustafa Kaptan

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bilgisayar tamiri, tablet bakımı ve tamiri konularında teknik servis olarak 2007 yılından beri, alarm ve güvenlik sistemleri alanında ve uydu sistemleri alanında ise 2010 yılından beri profesyonel çözüm ortağı bilişim hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizi Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ve Mudanya ilçelerinin tüm semtlerine götürmekteyiz.

Masaüstü bilgisayar, notebook, laptop ve tablet ürünlerinizin her marka ve modeli için kurulum, tamir, format, ekran değişimi, ram yükseltme ve hard disk tamiri işlerini yapmakta ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Güvenlik kamerası kurulum, montaj, bakım, yer değişimi ve alarm sistemleri ihtiyaçlarınızı yine her marka ve modelde karşılamaktayız. Bebek bakıcı kamerası ihtiyaçlarınızda işlerimiz arasındadır. Uzman kadromuzla uydu sistemleri alanında da kurulum, montaj, tamir, frekans güncelleme, frekans sorunu giderme, çanak anten tamiri, ayarı, yer değişimi ve uydu anteni tedariği yapmakta ve bu alanlarda da ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu almak için herhangi bir hizmet bedeli ödemeksizin çağrı hattımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar