D-smart A-teknik

İstanbul / Ümraniye

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

D-smart A-teknik - Vedat Bey

D-Smart HD Kampanyaları,D-Smart İnternet Kampanyaları ve D-Smart Uyumlu Merkezi Uydu Sistemleri Kurlum Hizmetlerini Bütün Türkiye'ye Sunmaktayız.Türkiye Geneli D-Smart ve D-Smart İnternet Kurulumları Aynı Gün İçinde Bölgelerdeki Servislerimiz Tarafından Yapılmaktadır.Firmamız Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biri olan D-Smart’ın istanbul ve ilçeleri bayii ve yetkili Bayi ve servisi olarak hizmet vermektedir.

D-Smart Abonelik ve Üyelik İşlemleri D-Smart Kurulumu ve Aktivasyonu Uydu Alıcı Bakım ve Onarımı Çanak Anten Montajı Çanak Anten Bakım ve Onarımı d-smart internet ve Smile İnternet Hizmetleri ile ilgili tüm işlemler D-Smart Yetkili bayi ve Servisi olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

D-Smart abonelik ve servis hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. D-Smart kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak , D-smart başvuru yapmak, D-Smart internet başvurusu yapmak ve aynı gün D-smart kurulumu yaptırmak için İstanbul'un her gölgesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar