Daçya Lisan Photography

İstanbul / Beyoğlu

Eğitim / Eğitmenler

Daçya Lisan Photography - Daçya Lisan

Ben Daçya…

İstanbul’da doğdum, yaşıyorum ve yaş alıyorum.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım.

Fotoğraf makinemle 11 yaşımda tanıştım, bir daha ayrılmadım.

Sürekli seyahat planları yaparım, gezerim de…

Hala görmek istediğim onlarca ülke, şehir, sokak ve cadde var.

Kuzey Kutbu, Alaska, Avustralya, Kudüs ve Corcovado listemin en başında…

Ayrıca ilk fırsat bulduğumda Route 66’yı da içine alan bir Amerika seyahati için “Neden olmasın?” diyorum.

Burcum Başak ve “Evet!” temizlik yapmaya bayılıyorum.

Çok güzel salata yapar, patates kızartırım. “Güzel yemek yapar mısın?” sorusunun cevabını ise “Çok güzel yemek fotoğrafları çekerim!” diye yanıtlıyorum.

Metroda, seyahatte, güneşin altında ve hatta kırmızı ışıkta beklerken kitap okumaya bayılıyorum.

Tütsüler, mumlar, huzurlu ortamlar favorim…

Kısacası yaşamaktan keyif alıyor, güzel anılar biriktiriyorum.

Bu anıları biriktirirken insanların en mutlu günlerine şahit olmak ise tarif edilemez bir mutluluk. Doğum, düğün, doğum günü, eğlence… Onların en doğal hallerine olan hayranlığım ile birlikte, bir mucize eseri dünyaya gelen bebekleri, sevinçleri, mutluluk gözyaşlarını, duyguları, özlemleri, kısacası o “an”ları fotoğraflayarak tarif edilemez bir mutluluk yaşıyorum.

Benim için fotoğraf demek; gerçeğin, akıp giden zamandan çalınıp, dondurulan kısmıdır.Ben Daçya…İstanbul’da doğdum, yaşıyorum ve yaş alıyorum.Koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım.Fotoğraf makinemle 11 yaşımda tanıştım, bir daha ayrılmadım.Sürekli seyahat planları yaparım, gezerim de…Hala görmek istediğim onlarca ülke, şehir, sokak ve cadde var.Kuzey Kutbu, Alaska, Avustralya, Kudüs ve Corcovado listemin en başında…Ayrıca ilk fırsat bulduğumda Route 66’yı da içine alan bir Amerika seyahati için “Neden olmasın?” diyorum.Burcum Başak ve “Evet!” temizlik yapmaya bayılıyorum.Çok güzel salata yapar, patates kızartırım. “Güzel yemek yapar mısın?” sorusunun cevabını ise “Çok güzel yemek fotoğrafları çekerim!” diye yanıtlıyorum.Metroda, seyahatte, güneşin altında ve hatta kırmızı ışıkta beklerken kitap okumaya bayılıyorum.Tütsüler, mumlar, huzurlu ortamlar favorim…Kısacası yaşamaktan keyif alıyor, güzel anılar biriktiriyorum.Bu anıları biriktirirken insanların en mutlu günlerine şahit olmak ise tarif edilemez bir mutluluk. Doğum, düğün, doğum günü, eğlence… Onların en doğal hallerine olan hayranlığım ile birlikte, bir mucize eseri dünyaya gelen bebekleri, sevinçleri, mutluluk gözyaşlarını, duyguları, özlemleri, kısacası o “an”ları fotoğraflayarak tarif edilemez bir mutluluk yaşıyorum.Benim için fotoğraf demek; gerçeğin, akıp giden zamandan çalınıp, dondurulan kısmıdır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar