Dağhan Gıda Nakliyat

İzmir / Bornova

Lojistik / Nakliyat

Dağhan Gıda Nakliyat - Sadık Dağhan

İzmir / Bornova’da gıda nakliyatı üzerine frigofrik taşımacılık yapan bir lojistik şirketiyiz. 15 yıllı aşkın süredir frigolu yük taşımacılığı yapmakta ve araç filomuzu sürekli arttırarak İzmir'de lider olmayı hedeflemekteyiz

Gıda taşımacılığı kapsamında soğuk gıda taşımacılığı, frigolu yük taşımacılığı, frigofrik taşımacılık, donuk gıda taşımacılığı, nakliyat, lojistik, frigolu balık taşımacılığı, sebze meyve taşımacılığı, et ürünleri taşımacılığı, süt ürünleri taşımacılığını ulusal ve uluslararası düzeyde yapmaktayız. Gerek +18 donuk gıda nakliyesi gerekse +4 serin gıda taşımacılığı konusunda profesyoneliz. Frigofrik lojistik imkanı sunan araç filomuzu her geçen gün artırarak daha çok kişiye ulaşabilmek ve destek olmak çabasındayız. Şirketimiz Türk sermayeli olup kurumsal ve bağımsız olarak faaliyet göstermektedir. Yenilikçi, girişimci ve güvenilir bir şirket olarak memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemektedir.

Ücretsiz çağrı hattımızda bizleri haftanın 7 günü arayarak gıda taşımacılığı ve frigolu yük taşımacılığı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar