Bursa Danış Evden Eve Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

5Yorum
8.2Puan

Bursa Danış Evden Eve Nakliyat - İsmail Danış

Bursa / Osmangazi’de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında 10 yıla yakın tecrübe ile Osmangazi Demirtaş başta olmak üzere tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliye, ofis taşıma, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye, depolama, marangozlu nakliye, asansörlü nakliye, eşya paketleme, mobilya paketleme, asansör kiralama, kiralık asansör, sigortalı nakliye ve taşıma, sigortalı evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Ev ve ofis taşımacılığında eşyalarınız en uygun şekilde paketlenmekte ve taşınmaktadır. Asansörlü taşıma sayesinde taşınma sürenizi kısaltmakta ve daha güvenli hale getirmekteyiz. Marangozlu nakliye hizmetimiz mobilya sökümü, mobilya paketleme ve nakliye sonrası mobilyaların yeniden kurulumu işlemleridir. Eşyalarınız taşınmanın gerçekleşeceği güne özel olarak firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Böyle bir firma ile taşındığım için kendime çok kızıyorum. Firma işini hiç iyi yapmıyor, İsmail Bey denen kişi benim eşyalarıma zarar verdi ve kendisi haklıymış gibi davrandı. Böyle insanlarla çalışmanızı tavsiye etmem.

Ahmet Kurtuluş - 22.02.2018

1Puan

Ben böyle bir çalışma sistemi görmedim. Ekip süper, sabah erkenden geldiler. Bütün eşyaları getirdikleri malzemelerle sardılar. Daha önce böyle bir taşıma işlemi görmedim. İsmail Bey'e ve ekibine bu özenlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Hatice Veritoğlu - 20.02.2018

10Puan

Bursa Danış Evden Eve Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim, çok güzel ve titiz bir çalışma sergilediler. Ayrıca ekibi sıcak kanlı ve güler yüzlü. Herkese tavsiye ederim.

Emre Karagöz - 09.02.2018

10Puan

Danış Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim. Zamanlaması çok iyi, sabah erkenden geldiler. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Sıfır hatayla evimi taşıdıkları için İsmail Bey'e çok teşekkür ederim. Taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Saime Say - 07.02.2018

10Puan

Bursa Danış Nakliyat, İsmail Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bu kadar hızlı ve titiz bir çalışma sergiledikleri için kendilerini kutlarım ve herkese tavsiye ederim.

Sultan Beşikçi - 06.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar