Data Güvenlik

İstanbul / Sultangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

Data Güvenlik - Ayhan Yaman

http://dataguvenlik.web.tr/


2003’den bu yana her gün büyüyen ve gelişen Data Güvenlik Sistemleri(Merkezi Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.), siz değerli müşterilerimize en kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyor.

Çeyrek asırdır başarıyla yürüttüğü hizmetlerle Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olan MGS, bugün 10.000’in üzerinde abonesi ve 42 ilde yerleşik teknik ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Data Güvenlik kurulduğu günden bu yana başarıyla yürüttüğü dahili güvenlik, kapalı devre TV, kartlı geçiş, çevre güvenlik ve yangın algılama sistemleri konusunda projelendirme, montaj, periyodik bakım, servis müdahale ve gözlem ürün/hizmet satışı ve kiralama hizmetleri vermektedir.

Data Güvenlik Müşteri Yönetimi ve Teknik Servis Organizasyonu her kişiye ve kuruma uygun hizmet vermek adına üç prensip altında hizmet vermektedir;

“Eviniz & İşyeriniz”, “Bankalar & Zincir Mağazalar” ve “Kurumsal & Endüstriyel”.
Siz de kendinize uygun hizmet seçeneklerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Alarm, güvenlik kamerası, tamir, montaj firmamız bünyesinde mevcuttur . 2003 yılından bu yana bu sektördeyiz. Gerekli bütün evraklarimiz mevcuttur. Kaliteli işçilikten odün vermeyiz. Uygun fiyatlarda çalışırız.Data bilişim Kamera ve Güvenlik Sistemleri ,günümüzün gelişen teknolojilerine üstün hizmet ve tecrübesini aktarmak için 2003yılında bu hedef ve amaç doğrultusunda kurulmuştur. Kurumsal pazara hitabeden şirket, sektörel bazda yapılanmıştır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar