Data Kontrol Bilgisayar

Çorum / Merkez

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Data Kontrol Bilgisayar - Yaşar Hoşgör

Çorum'da bulunan teknik servismizde Bilgisayar tamiri Notebook tamiri güvenlik sistemleri kamera alarm yazılım ve donanım satışı alanlarında hizmet vermekteyiz

Her marka bilgisayar ve laptop cihazınızın teknik arızalarını çözmekte uzmanız. Bilgisayar ekran değişimi, laptop tamiri, monitör tamiri, tablet tamiri, bilgisayar kurulumu ve format atma gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, notebook ekran değişimi, pc tamiri, bilgisayar alım satımı yapmaktayız. Ayrıca Firmamızda güvenlik kamera sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası ayarı, güvenlik kamerası yer değiştirme, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi kurulumu, alarm ve hırsız alarmı kurulumu, yangın alarm sistemleri kurulum ve montajı, yangın alarmı sensörü montajı, gece görüş kamerası montaj ve kurulumu, speed dome kamera montajı, siren montajı, IP kamera montajı ve tamiri, güvenlik alarmı montajı hizmetleri vermekteyiz.

Hızlı ve kaliteli işlerimizin sonucunda müşteri memnuniyetini kazanmak önceliğimizdir. Hizmetlerimiz ve teknik servislerimiz hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar