Deniz Bilişim

İstanbul / Esenler

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

Deniz Bilişim - Deniz Kılıç

İstanbul / Esenler’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız Bağcılar, Bayrampaşa, Esenler, Güngören ve Esenler bölgelerine hizmet vermektedir.

Apple, HTC, Samsung, Nokia, Blackberry, Sony, Huawei ve daha pek çok marka İOS ve Android işlemcili telefonlarınızın tamiri, ekran ve batarya değişimi, ekran koruyucu montajı, şarj tamiri, cep telefonu teknik servisi ve yedek parça, sim kilidi açma, ekran kilidi açma, root atma, aksesuar ve yedek parça satışı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Mac, İMac, Macbook, HP, Casper, Lenovo, Toshiba, Asus, DELL ve geri kalan tüm marka bilgisayar ve notebook tamiri, monitör tamiri, format atma ve kurulum, ekran değişimi, hard disk tamiri, ram yükseltme işlerinizi profesyonellikle yapmaktayız. Aynı zamanda tablet tamiri, tablet ekran değişimi, güvenlik kamera sistemleri kurulum, yer değiştirme ve montajı, güvenlik kamera sistemleri ve tablet yedek parça satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir ve şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar