Ustası Burada
Ustası Burada
Tahsin Derin
9,7

Tahsin Derin

Derin Elektrik

Cuma Mh. Dogugazi Blv No:84/A
Aydın / Efeler / Merkez
Haritada Göster
Hizmet Kategorileri
Hizmet Verdiği Yerler
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

Aydın / Efeler’ de elektrik ve elektrik tesisatı alanında hizmet vermekteyiz. Efeler bölgesinde tüm semtlere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Her türlü elektrik arızası, şofben ve avize montajı, priz ve pano tamiri, şalter arızası ve tamiri, elektrik tesisatı arıza ve döşeme, avize tamiri ve montajı, ofis ve market aydınlatma sistemleri, led aydınlatma sistemleri, ışıklı raf sistemleri, modül içi ve altı aydınlatma, spot aydınlatma, tavan aydınlatma, sıva altı aydınlatma, salon aydınlatma sistemleri, elektrik taahhüt işleri, led ışık ve gizli ışık ışık montajı, mağaza, cami ve ev avize montajı, klima ve kombi elektrik tesisatı montaj, tamiri gibi ustalık isteyen ince işlerinizde alanında uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz. Derin Elektrik olarak uygun fiyat garantisi ve zamanında teslim ilkeleriyle çalışarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
9,67
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  4