Detay Bilişim

Balıkesir / Bandırma

Bilgisayar Tamiri / Servisi

4Yorum
10Puan

Detay Bilişim - Faruk Çelikaslan

Balıkesir / Bandırma’da bilgisayar tamiri ve laptop servisi olarak çalışmaktayız. Ayrıca cep telefonu tamiri ve teknik servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bilgisayar tamiri ve cep telefonu tamiri konusunda Bandırma'daki sektörün öncü firmaları arasındayız.

Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, bilgisayar format atma, bilgisayar kurulumu, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, telefon tamiri, telefon bakımı, notebook ekran değişimi, laptop ekran değişimi, PC tamiri, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, cep telefonu tamiri, cep telefonu ekran değişimi, cep telefonu batarya değişimi, cep telefonu anakart değişimi, cep telefonu şarj tamiri işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından itinayla yapılmaktadır. Cep telefonlarınız için aksesuar satışımız da bulunmaktadır. Tüm marka ve model cihazlar için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tesekkurler servisimin 4000 tl ye yapacagi cihazimi 320 tl ye bastan yarattilar .

Aylin ak - 18.10.2018

10Puan

Gerçekten çok yardımcı oldular. Benim cebimden fazladan 300 TL çıkmasını önlediler. Kendilerine çok teşekkür ederim, herkese de tavsiye ederim.

Ayten Günlük - 20.09.2018

10Puan

İşimi son derece hızlı bir şekilde ve gayet makul bir fiyata hallettiler. Teşekkür ederim.

Kaplan Bey - 20.08.2018

10Puan

İşlerini layıkıyla yapıyorlar. Hızlı ve güvenilir teslimat yaptılar. Sonrasında hediye verdiler. Ben çok memnun kaldım, teşekkürler.

Hasan Basri - 19.08.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar