Digi Pro Bilişim

İstanbul / Kağıthane

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Digi Pro Bilişim - Erkan Destan

20 yıla yakın bilişim sektör deneyimini, günümüzün internet odaklı teknoloji dünyasına taşımak amacıyla 2013 yılında kurulmuş olan, DigiPro Bilişim Organizasyon Ve Danışmanlık Hizmetleri, müşteri odaklı ekonomik ve rekabetçi yaklaşımları ile müşterisine özel ve maliyet etkin ürünleri & çözümleri sunmaktadır.

DigiPro Bilişim Hizmetleri, genç, dinamik ve konusunda uzman kadrosu ile BİLGİSAYAR, SARF MALZEMELERİ ve DONANIM ÜRÜNLERİ’nin satışının, yanında profesyonel çözümleri ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam edecektir.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması v.b.) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması v.b.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz taraf?ndan yerinizde yada Akel Bilişim teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Ayrıca konut ve iş yerleriniz için güvenlik kamera sistemleri satış servis ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ve mevcut sistemleriniz için servis desteğimiz ile huzurlu ve güvenli yaşam alanları için faaliyet gösteriyoruz.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden tüm servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar