Dikmen Bilişim Ve Danışmanlık

Erzincan / Merkez

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Dikmen Bilişim Ve Danışmanlık - Dikmen Durmaz

Erzincan / Merkez’de alarm ve kamera sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca bilgisayar tamiri, yazılım ve tasarım alanında çalışmaktayız. Firmamız güvene dayalı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini hedefleyerek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Güvenlik kamerası montajı, alarm montajı, hırsız alarmı, güvenlik alarmı, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera yer değişimi, güvenlik kamera ayarı, gece görüş kamerası, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi, yangın alarmı kurulumu, yangın alarmı sensörü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Web tasarım, web yazılım, internet sitesi kurma, web sitesi kurma, internet reklamları, market otomasyonu, restoran otomasyonu, mağaza otomasyonu, depo otomasyonu, E-Ticaret uygulaması, E-Arşiv, E-Fatura, muhasebe yazılımları, kurumsal kimlik, kurumsal web sitesi, özel tasarım web sitesi, marka patent, tablet yazılımı konusunda bireysel ve kurumsal müşterilerimize destek vermekteyiz. Trakya, Marmara ve Türkiye genelinde 600’den fazla kuruluşa hizmetimiz bulunmaktadır. Sürekli kendini yenileyen teknolojileri yakından takip ederek tüm çalışmalarımıza uygulamakta ve müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda en ideal çözümlere ulaşarak memnuniyetlerini sağlamaktayız. Bunun yanı sıra barkodlu terazi, hassas terazi, sayıcı terazi, market terazisi, yazar kasa terazisi, fiyat ayarlama terazisi, barkod okuyucuları vb. market yazılımları ve kasa terazi sistemlerinin satış, kurulum ve onarımlarını yapmaktayız. Bilgisayar tamiri, bilgisayar ram yükseltme, notebook ekran değişimi, ultimate cloud sunucu, bilgisayar format atma, laptop tamiri, bilgisayar kurulumu ve yerinde bilgisayar servisi hizmetlerimiz ile tüm teknolojik gereksinimleriniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar