Dinos Güvenlik

Bursa / Orhangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Dinos Güvenlik

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde güvenlik ve kamera sistemleri, bilgisayar tamiri, TV/ses/müzik sistemleri ve kartuş dolumu konularında faaliyet göstermekteyiz. Kamera kontrol sistemleri, Ip tabanlı ve analog sistemler ve kablosuz çözümler, gizli kameralar, kayıt üniteleri, işyeri ve konutlarınız için iç ve dış mekan alarm ve güvenlik kamera sistemlerinin satış ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.

Tablet, bilgisayar, laptop, notebook, monitör vb. cihazların tamiri, satışı ve satış sonrası teknik servis desteğini profesyonel bir ekiple vermekteyiz. Toner ve kartuş dolumu, renkli kartuş, fotokopi makinesi tamiri ve bakımı, yazıcı tamiri ve bakımı, televizyon kurulumu, LED TV, LCD TV satışı, tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra su arıtma cihazları satış ve tamiri konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz. Ürün Gruplarımız arasında IP Kameralar, Çok Yönlü Çift Lens Kamera, Yüksek Çözünürlük Speed Dome Kamera, Balık Gözlü IP Kamera, Profesyonel IR Gece Görüş CCD Kamera, Profesyonel CCD Kamera, 4-8-16 Kanal Kayıt Cihazı, TONER, Bilgisayar Parçaları, LCD /LED Televizyonlar, Ağ Ürünleri, Laptop&Notebooklar, Yazıcılar ve Su arıtma cihazları bulunmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar