En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Dış Cephe Yalıtım ve Mantolama için en fazla içerik Türkiye’nin usta platformu UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlerce usta arasından en uygun En İyi 10 Dış Cephe Yalıtım ve Mantolama seçeneğini hemen bulabilir, hiçbir komisyon bedeli ödemeden firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak dış cephe yalıtım ve mantolama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Günümüzde yapılarda ısı kayıplarının büyük bir bölümü dış cephelerde meydana gelmektedir. Dış cephe mantolama sistemleri, yapının dış çevresinde hava sızdırmaz bir bariyer oluşturarak hava kaybına neden olan tüm boşluk, çatlak vb. kısımları mühürlemektedir. Yapılarda dış cephe mantolama sistemi uygulaması, katmanlar arası oluşan yoğuşmayı engeller ve ısı kayıplarının önlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Isı yalıtımı sayesinde yaşam alanının her noktasında homojen bir sıcaklık sağlanarak ısınma ve soğutma ihtiyaçları azaltılarak, daha konforlu ve sağlıklı yaşam alanları oluşturulmaktadır. Cephe yalıtım sistemleri yapılarına göre, belli bir derecede hava oluşumlu gürültü yalıtımı sağlamaktadır.

Bütün ısı yalıtımı malzemeleri kullanıldıkları alana ve amaca göre farklı avantajlar sunmaktadır. Yasalarla zorunla hale getirilen mantolama sistemlerinde XPS ve EPS en çok kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler aynı yoğunlukta ve birbirlerine yakın ısı yalıtım değerlerine sahiptir. İzocam, Geser Parex, Marshall Thermo, Capatect Dalmaçyalı, L’Coupon, Polisan, Filli Boya, Walbord, Ankapor, Ode ve daha pek çok marka dış cephe yalıtım sistemleri alternatifleri bulunmaktadır. XPS ve EPS sistemleri çeşitli yapı marketlerde bulunabilmektedir. Malzeme tercihiyle uğraşmak istemeyenler için dış cephe yalıtım ve mantolama ustaları malzeme temini hizmeti vermektedirler.

Türkiye’nin her noktasından binlerce Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli ve uygun fiyatlı dış cephe yalıtımı ve mantolama ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
Bukalemun Yapı Harun Yurttaş
Bordo İnşaat Ali Yıldırım
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat Profesyonel Hizmet
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
Met Yapı Erhan Baş
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Özer Altıok
Irmak Metal Dekorasyon Mehmet Demirel
Öztaş Boya Şahismail Top
Mehmet Akdaş
Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon İsmail Yürek
Mustafa Demir
Ercan Mert
Ahmet Babar