Ronas Soğutma

Diyarbakır / Kayapınar

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Ronas Soğutma - Nuri TUNÇ

Diyarbakır / Yenişehir’de beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, Yenişehir başta olmak üzere Diyarbakır’ın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Arçelik, Bosch, LG, Ariston, İndesit, Vestel, Beko ve daha pek çok marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre fırın tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Alarko, Viessman, Baymak, Demirdöküm, Daikin gibi birçok marka kombi ve klima arızaları, klima bakım ve montajı, kombi tamir, montaj ve bakım servisi, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, klima dış ünite montajı, klima borusu tamiri, klima demontaj, klima fanı tamiri, klima değişimi, elektrikli süpürge tamiri, fırın tamiri, anakart tamiri, duvar tipi klima tamiri işleri yapmaktayız. Aynı zamanda alanında uzman personellerimiz endüstriyel temizlik makineleri tamiri ve küçük ev aleti tamiri ve servisi hizmetlerinizi vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar