Dizayn Koltuk Tasarım Ve Döşeme Atölyesi

Bursa / Osmangazi

Koltuk Döşeme / Kaplama

Dizayn Koltuk Tasarım Ve Döşeme Atölyesi - Kenan Solak

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde koltuk, kanepe ve sandalye döşeme hizmetleri vermekteyiz. Osmangazi başta olmak üzere Bursa’nın her noktasında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Dizayn Koltuk Tasarım ve Döşeme Atölyesi Bursa ve çevresinde 20 yıldır faaliyet gösteren, koltuk yenileme, koltuk tamiri, kanepe yenileme, kanepe tamiri, her türlü mobilya döşemesi kaplama ve yenileme işlemleri alanında faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Koltuk yenileme, koltuk tamiri, kanepe yenileme, kanepe tamiri, çekyat tamiri, kumaş değişimi her türlü mobilya döşemesi, kaplaması ve yenileme işlemleri tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Talebinize uygun özgün tasarımlar ile eski koltuğunuzu yenilemekteyiz. Ayrıca mobilya tamiri, masa tamiri, baza ve yatak tamiri, yatak başlığı montajı, sürme ve sürgülü kapı tamiri, raylı dolap tamiri, mobilya cilalama ve boyama işlemleri ihtiyaçlarınızda titizlikle çalışmaktayız. Mobilya montaj ve demonte hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Haftanın her günü detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar