Ünsal Elektrik

Afyonkarahisar / İscehisar

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Ünsal Elektrik - Doğan Ünsal

Afyonkarahisar / İscehisar’da elektrikçi ve elektrik tesisatı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Afyonkarahisar’da Emirdağ, İscehisar ve Merkez bölgelere hizmet vermektedir.

Her türlü elektrik işleri ve arızası, priz, şalter, avize montaj ve tamiri, diyafon tamiri, apartman diyafon tamiri, görüntülü diyafon tamiri, elektrik tesisatı döşeme ve tamiri, sensörlü lamba tamiri, ses ve görüntü sistemleri montajı, güvenlik kamera sistemleri kurulum ve montajı, alarm ve güvenlik sistemleri kurulumu, sesli diyafon sistemleri, avize montajı, LED aydınlatma montajı, kablo döşeme, klima ve kombi elektrik tesisatı döşeme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca otel, cafe, restoran ve mağaza avize montajı, aydınlatma sistemleri kurulumu, mağaza ve restoran seslendirme sistemleri, okul ses sistemi kurulumu hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar