Doğu Mobilya

İstanbul / Kağıthane

Mobilya Tamir / Boyama

Doğu Mobilya - Gökhan Ocak

GÜNÜMÜZDEN GELECEĞE...Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan DOĞU MOBİLYA, kendi üretim hatlarında ofis, ev, mağaza ve dekorasyon üzerine mobilya alanında faaliyet göstermektedir. Rahatlık, konfor ve kullanım kolaylığı İle üstün kaliteyi bir araya getirerek özel tasarımları da müşterilerine sunmaktadır.DOĞU MOBİLYA mobilya anlamında her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Ürünlerimizde genel olarak detaylardaki mükemmel uyuma dikkat çekerken, bireylere özgü kullanım kolaylığı sunmaktayız.Sunduğumuz mal ve hizmetlerin tamamı kendi imalatımızdır. Teknik kadromuzla montajını yapar ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefleriz. Uzman personelimiz öncelikle müşteri memnuniyetine yönelik mobilya konusunda gelebilecek her türlü talebe cevap vermek ve en önemlisi hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.DOĞU MOBİLYA’nın etkili ve etkin hizmet anlayışı, sektördeki deneyimi, en etkili çözümü en etkin yolla müşterilerine sunma kabiliyeti sayesinde benzersiz ve rakiplerinden bir adım önde olma ve tercih edilme sebebidir. Biz geçmişten aldığımız tecrübe ve güçle geleceğin mobilyalarını üretiyoruz.Geleceğe birlikte merhaba diyebilmek dileğiyle..GÜNÜMÜZDEN GELECEĞE...

Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan DOĞU MOBİLYA, kendi üretim hatlarında ofis, ev, mağaza ve dekorasyon üzerine mobilya alanında faaliyet göstermektedir. Rahatlık, konfor ve kullanım kolaylığı İle üstün kaliteyi bir araya getirerek özel tasarımları da müşterilerine sunmaktadır.

DOĞU MOBİLYA mobilya anlamında her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Ürünlerimizde genel olarak detaylardaki mükemmel uyuma dikkat çekerken, bireylere özgü kullanım kolaylığı sunmaktayız.

Sunduğumuz mal ve hizmetlerin tamamı kendi imalatımızdır. Teknik kadromuzla montajını yapar ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefleriz. Uzman personelimiz öncelikle müşteri memnuniyetine yönelik mobilya konusunda gelebilecek her türlü talebe cevap vermek ve en önemlisi hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

DOĞU MOBİLYA’nın etkili ve etkin hizmet anlayışı, sektördeki deneyimi, en etkili çözümü en etkin yolla müşterilerine sunma kabiliyeti sayesinde benzersiz ve rakiplerinden bir adım önde olma ve tercih edilme sebebidir. Biz geçmişten aldığımız tecrübe ve güçle geleceğin mobilyalarını üretiyoruz.

Geleceğe birlikte merhaba diyebilmek dileğiyle..

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar