Ustası Burada
Ustası Burada
Ömer Gündüz
10

Ömer Gündüz

Doğu Teknik

Erenkent Mah.
Van / Edremit / Edremit
Haritada Göster
Ömer GündüzÖmer Gündüz17.04.2023 - 17:03

Tamiratı olmaz denilen ürünler sağlıklı bir şekilde tamiri yapılıp teslim edildi

Doğu Teknik olarak Van Genelinde, Mobil Servis olarak10 adet aracımız ile Beyaz Eşya ve Kombi Teknik Servisi olarak Yerinde Hizmet sunmaktayız. 

Van Merkez, İpekyolu, Edremit, Erenkent, Erdemkent, Bahçıvan Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Hatuniye Mahallesi, Hafiziye Mahallesine hizmet sunuyoruz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi için oluşan tüm arızalarınız için, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Arçelik, Beko, Bosch, Beko, LG, Siemens, Samsung, Philips, Profilo, Indesit, Ariston, Hotpoint, Seg, Regal, Vestel ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, beyaz eşya kart tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, dondurucu arızaları tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Uzman personelimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak titizlikle hizmet vermektedir. Yaşanılan arızaya bağlı olarak işlerinizi en kısa sürede teslim etmekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

En kaliteli malzemeleri kullanmakta ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ederek, ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tüm Hizmetleri
10
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5