Doğuş Evden Eve Taşıma

Bursa / Nilüfer

Evden Eve Nakliye

0Yorum
9.9Puan

Doğuş Evden Eve Taşıma - Gonca Soydam

Bursa Evden Eve Nakliye sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer firmamız şehirlerarası eşya taşımacılığı ve şehir içi eşya taşımacılığı konusunda sunduğu etkin ve teknolojik çözümleriyle Bursa'nın en güvenilir nakliye firmalardan birtanesidir. Ev ve iş yeri taşımacılığının yanı sıra firmamız profesyonel düzeyde eşya depolama hizmetleri vermektedir.

Alanımızla ilgili nakliye ve taşıma belgelerimiz, marka tescilimiz ve K yetki belgelerimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taşınma ile ilgili en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları tarafımızca garanti altına alınmakta ve eşyalarınızın tamamı nakliye sigortası ile korunmaktadır. Nakliye süreçlerimizde uzman ekibimiz tarafından eşyalarınıza uygun nakliye aracı seçilmekte, eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak eşya paketleme hizmeti verilmekte, mobilyalarınızın sökümü, mobilya paketlemesi ve taşınma sonrasında yeni evinizde mobilya kurulumlarınızın yapılması sağlanmaktadır. Marangozlu nakliye hizmetimiz sayesinde mobilyalarınızın montaj ve demotajları profesyonel marangozumuz tarafından yapılarak oluşacak hasarların önüne geçilmektedir. Ev taşımacılığının yanısıra işyeri taşımacılığı konusunda da profesyonel düzeyde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Asansörlü nakliye süreçlerimizde ileri teknoloji nakliye araçlarımız ve nakliye asansörlerimiz kullanılmakta, bu sayede eşya taşıma süreci hızlanmakta, hem eşyalarınızın hem de ekibimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır.

Şehirlerarası nakliye konusunda Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Ev taşıma ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda asansörlü nakliye ve sigortalı eşya taşımacılığı hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar