Doğuş Evden Eve Taşıma

Bursa / Nilüfer

Evden Eve Nakliye

27Yorum
9.9Puan

Doğuş Evden Eve Taşıma - Gonca Soydam

Bursa Evden Eve Nakliye sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer firmamız şehirlerarası eşya taşımacılığı ve şehir içi eşya taşımacılığı konusunda sunduğu etkin ve teknolojik çözümleriyle Bursa'nın en güvenilir nakliye firmalardan birtanesidir. Ev ve iş yeri taşımacılığının yanı sıra firmamız profesyonel düzeyde eşya depolama hizmetleri vermektedir.

Alanımızla ilgili nakliye ve taşıma belgelerimiz, marka tescilimiz ve K yetki belgelerimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taşınma ile ilgili en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları tarafımızca garanti altına alınmakta ve eşyalarınızın tamamı nakliye sigortası ile korunmaktadır. Nakliye süreçlerimizde uzman ekibimiz tarafından eşyalarınıza uygun nakliye aracı seçilmekte, eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak eşya paketleme hizmeti verilmekte, mobilyalarınızın sökümü, mobilya paketlemesi ve taşınma sonrasında yeni evinizde mobilya kurulumlarınızın yapılması sağlanmaktadır. Marangozlu nakliye hizmetimiz sayesinde mobilyalarınızın montaj ve demotajları profesyonel marangozumuz tarafından yapılarak oluşacak hasarların önüne geçilmektedir. Ev taşımacılığının yanısıra işyeri taşımacılığı konusunda da profesyonel düzeyde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Asansörlü nakliye süreçlerimizde ileri teknoloji nakliye araçlarımız ve nakliye asansörlerimiz kullanılmakta, bu sayede eşya taşıma süreci hızlanmakta, hem eşyalarınızın hem de ekibimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır.

Şehirlerarası nakliye konusunda Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Ev taşıma ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda asansörlü nakliye ve sigortalı eşya taşımacılığı hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ben askerim, Bursa'dan İzmir'e tayin oldum. Site üzerinden Doğuş Nakliyat'ın sahibi Gonca Hanım ile eşinin sayesinde tanıştık. Eşim bayan olduğu için tercih etmek istedi. Çok doğru bir karar verdiğimizi iş bittiğinde anladık. Gonca Hanım'a ve ekibine çok teşekkür ederim. Herkese ve tüm askeri personele tavsiye ederim. Bir firmayı sadece ucuz olduğu için seçmeyin. Kalite asla ucuz olmaz.

Evren Yılmaz - 15.06.2018

10Puan

Doğuş Nakliyat ile iş yerimizi ve evimizi taşıdık. Ekibe ve Gonca Hanım'a özenli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. Bir bayanın nakliye işinde bu kadar başarılı olması ise başka bir olay, tekrardan teşekkürler Gonca Soydam.

Sema Makine - 15.06.2018

10Puan

Doğuş Nakliyat ile evimizi taşıdık, çok memnun kaldık. Gonca Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. Mükemmel bir hizmet aldım, herkese tavsiye ederim.

Kezban Kara - 15.06.2018

10Puan

Site üzerinden Doğuş Nakliyat sahibi Gonca Soydam ile tanışıp eşyalarımızı taşıttık. Daha önceki kötü tecrübelerimizden sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Herkese tavsiye ederim. Gonca Hanım ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Ezgi Yılmaz - 15.06.2018

10Puan

Gonca Hanım'la site üzerinden tanıştık. Daha önceki yorumlarını okuyarak kendisiyle çalışmaya karar verdik. Evimizi Bursa'dan Karacebey'e taşıdı. Bir bayan olarak işine çok hakim ve çok titiz, kendisi dışında başka kimseyle muhatap olmadık. Gonca Hanım'a, ekibine ve Ustası Burada ekibine verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Doğuş Nakliyat'ı herkese tavsiye ederiz.

Esra Deniz - 28.05.2018

10Puan

Bursa'da şehir içi taşınma konusunda Gonca Hanım ile iletişime geçtik. Anlaştığımız saatte geldiler. İşlerinden çok memnun kaldım. Doğuş Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim. Güvenilir bir firma, herkese tavsiye ediyorum. Bursa'nın tek bayan nakliyecisi olarak işini çok iyi biliyor ve yapıyor.

Seval Hanım - 21.02.2018

10Puan

Mudanya' dan Bursa' ya Gonca Hanımla taşındım. Site üzerinden tavsiyeler üzerine aradım. Araştırdım ve ne kadar doğru seçim yaptığımı yapılan işin sonucunda anladım.. Bence kadın yılların tecrübesiyle ve ekibin işi bilmesiyle güzel bir taşınma oldu. Teşekkürler Gonca Soydam. Herkese tavsiye ederim..

Ebru Süer - 19.01.2018

10Puan

Bursa' da taşınma konusunda hep hayal kırıklığı yaşadım. Sonra firma sahibi Gonca Hanım ile tanıştık ve ne kadar güzel bir seçim yaptığımı taşınma sonucu anladım. Ekibi ve Gonca Hanım' a çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Kadın deyip geçmeyin işine hakim, ekip sözünden çıkmıyor. Ne söz verdiyse yerine getiriyor.

Sevda Turan - 19.01.2018

10Puan

Gonca Hanım ve ekibi kliniğimi taşıdılar, çok memnun kaldım. Bir bayan girişimci olarak çok tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatoş Este - 19.01.2018

10Puan

Mükemmel bir patron ve mükemmel bir şekilde taşıdılar... Ekip çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

Ergül Şamarci - 17.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar