Uludağ Oto Klima

İzmir / Gaziemir

Oto Klima Tamir

4Yorum
9.5Puan
Hemen Ara

Uludağ Oto Klima - Muharrem Uludağ

İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan servisimizde oto klima tamiri alanında 1992 yılından beri Gaziemir ilçesi başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Çıraklıktan yetişme ustalarımız oto klima tamiri ve bakımı, merkezi kilit sistemleri tamiri, bakımı ve montajı, klima gaz dolumu, park sensörü montajı, enjeksiyon tamiri, BSI tamiri, oto kamera ve navigasyon montajı, oto alarm montajı ve değişimi, ABS beyin tamiri, ECU tamiri, enjeksiyon tamiri, oto kilit tamiri, direksiyon kumanda donanımı tamiri, webasto, polen ve hava filtresi değişimi, akü tamiri ve değişimi gibi pek çok sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız. Uzman personellerimiz titiz ve kaliteli işçiliklerini ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Renault, Tofaş, Fiat, Nissan, Mercedes, Dacia, Ford, Volkswagen, Skoda, BMW ve diğer tüm markalardaki araçların tamir, bakım ve onarım işlemleri için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşini bilerek ve severek yapan insanlar. Usta işini gayet bilinçli olarak ifa ediyor.

Süleyman GÜLSOY - 18.05.2020

10Puan

İşini bilen düzgün ustalar ve en önemlisi dürüstler. Sadece işimiz parça beklemek zorunda kaldığımız için uzun sürdü. Parça stokta bulundurulsa daha da iyi olurdu.

Işıl Tokcan - 20.06.2018

8Puan

Başarılı ve güleryüzlü hizmet. Gaziemir Sanayi'de olan en iyi ustadır benim gözümde.

Gökhan Pancar - 17.10.2017

10Puan

Başarılı bir firma. Gerçekten işi biliyorlar.

Furkan onur sert - 21.06.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar