DRY Vip Organik Kuru Temizleme

Ankara / Çankaya

Kuru Temizleme / Ütücü

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

DRY Vip Organik Kuru Temizleme - Zafer Yılmaz

Ankara Çankaya’da kuru temizleme ve ütü alanında faaliyet göstermekte olan firmamız; Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak ve Yenimahalle bölgelerinde hizmet vermektedir.

Etek, gömlek, forma, pantolon, elbise, kravat, kürk, mayo, mont, battaniye, yastık ve yorgan gibi A’ dan Z’ ye tüm giyim ve tekstil eşyalarınız için ütü ve kuru temizleme hizmetleri vermekteyiz. Organik kuru temizleme hizmetlerimiz mevcuttur. Çankaya bölgesi dışındaki tüm bölgelere 150 TL ve üzeri siparişlerinizde servis hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca alanında uzman personellerimiz halı yıkama, kilim ve yolluk yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama, berjer ve çekyat yıkama, otobüs ve minibüs koltuk yıkama, otel ve cafe koltuk yıkama, Pazar günleri koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda titizlikle çalışmaktadır. Paça açma, paça daraltma, elbise tamiri, abiye tadilatı, fermuar dikimi, perde tadilatı, pantolon tamiri ve deri mont boyama gibi terzi tadilat işlerinizde uzman işçiliğimizle kaliteli çözümler sunmaktayız. Deri mont tamiri hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tebrikler hızlı ve kaliteli mükemmel ütü nazik ve hoş bir karşılama profesyonel bir şekilde hizmet veren 10 numara bir esnaf olduğu kanısındayım

Gültekin Durmuş - 17.12.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar