Durgut Teknik Beyaz Eşya Servisi

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

7Yorum
10Puan
Hemen Ara

Durgut Teknik Beyaz Eşya Servisi - Mehmet Durgut

Durgut Teknik Bursa Osmangazi'de beyaz eşya tamiri ve beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Tüm beyaz eşya markalarına profesyonel ekibi ile aynı gün yerinde teknik servis desteği sağlamaktadır. İşçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl firma garantisi sunmaktadır ve servis fişi ile garanti süresini tescillemektedir. Firma sahibi Durgut Usta çıraklıktan başladığı beyaz eşya tamiri ve servis işinde 12 yıldır profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Bursa’nın en büyük sağlık kuruluşları referansları arasında bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kombi cihazlarının tamiri, kombi bakımı, kombi reset atma, kombi ısı ölçer montajı, gaz valfi ve filtre temizliği, klima bakımı klima sökme ve montajı ve klima servis gibi diğer hizmetleri de birlikte sunmaktadır.

Çalıştığı başlıca markalar; Arçelik, Beko, Bosch, Ariston, Profilo, Hotpoint, AEG, Electrolux, Vaillant, Baymak, Demirdöküm, Alarko, Berussa, Philips, Siemens, Vestel, Samsung gibi markaların ürünleri başlıca çalıştığı markalar arasındadır.

Beyaz eşya, kombi, klima cihaz arızası ile karşılaştığınızda hızlı ve yerinde beyaz eşya teknik servis hizmeti almak için Durgut Usta’ya ulaşın ! Kombi bakımı, klima bakımı, klima söküm ve montajı, diğer hizmetleriz arasındadır.

Detaylı bilgi ve randevu için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Öncelikle hijyen ve maske kurallarına davranışta bulundu.Kombi arızasını hızlı ve güzel bir şekilde yaptı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Kadriye Yavaş - 23.09.2021

10Puan

Çok ilgili, çok mükemmel bir ustaydı. İşini çok hızlı yaptı. Çok memnun kaldım herkese onererim muhakkak tercih etmelisiniz. Asla pişman olmazsınız

Dilara E - 22.09.2021

10Puan

Mehmet usta 10 numara 5 yıldız. Yetkili servisin bile defalarca gelip çözüm bulamadığı sorunu 1 seferde bulup çözen adam gibi adam.

Tuncay İlhan - 22.09.2021

10Puan

Ustalarınız çok ilgili hızlı ve pratik çok memnun oldum.İşini hakkıyla yapan kimse kalmamış sanmıştım,elinize sağlık☺️

Fatih ARIKAN - 17.09.2021

10Puan

Bekletmeden saatinde gelen bir firma cok memnun kaldım gülen yüzüyle herkese tavsiye ederim

Aysegül demir - 16.09.2021

10Puan

İlk kez aramada dedikleri saatte gelip sorunu hemen cozduler. Eskisinden daha iyi hale geldi.fiyatta makul..ellerinize sağlık.herkezede tavsiye ediyorum.

Nesrin eraslan - 16.09.2021

10Puan

Buzdolabımın altı soğutmuyordu. Durgut Usta 1 parça değişimi ve bakımı yaptıktan sonra ilk günkü gibi soğutmaya başladı .ellerinize sağlık

Cem Apakgün - 15.09.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar