Duru Kuru Temizleme ve Çamaşırhane

Tekirdağ / Kapaklı

Kuru Temizleme / Ütücü

Duru Kuru Temizleme ve Çamaşırhane - Serkan Manaz

Tekirdağ Kapaklı ’da, kuru temizleme ve çamaşırhane sektöründe 2012 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Tekirdağ’da Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı ve Süleymanpaşa, İstanbul’da Büyükçekmece ve Silivri bölgelerinde tüm semtlere hizmetlerimizi götürmekteyiz.

2000 kg kapasiteli yerimizde endüstriyel çamaşırhane olarak çalışmakta ve çamaşır yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, havlu yıkama, yastık ve pike takımı yıkama, pantolon, bluz, gömlek, ceket gibi A’dan Z’ye tüm giyim eşyalarınızda yıkama hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda t-shirt, sabahlık, palto, mayo, bikini, parka, süveter, abiye, tuvalet, takım elbise, trençkot, hırka, aşçı ceketi gibi tüm dış giyim eşyalarınızda kuru temizleme ve ütü hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Hotel, diyaliz, restoran, fabrika gibi iş yerleri için toptan çamaşır yıkama ve ütüleme hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca tüm giyim eşyalarınızda olduğu gibi çarşaf, masa örtüsü, yorgan gibi ev eşyalarınız için ütü hizmeti vermekteyiz. Hedefimiz bulunduğum bölgedeki tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanarak kendi markamızı geliştirmektir.

Haftanın her günü detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar