Durupa Makine

İzmir / Aliağa

Sıradışı Meslekler

Durupa Makine - Yunus Emre Yener

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek üzere çıkmış olduğumuz yolda yeni yapılanmamız ile tecrübemizi birleştirmiş bulunmaktayız…

Kağıt sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlerde, yıllar içinde kazanılan tecrübe ve ustalığı, özel maksatlı imalatlarımız, hızlı teknik destek anlayışımız ve uzman danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlere sunmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışı satış temsilciliğini üstlendiğimiz yılların markası “Yiğitler Makine” ; ile makine imalatı konusunda ülkemizin, çözümsüz veya Avrupa’dan geri olmadığını göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Dünya da ilk kez “Yiğitler Makine” tarafından üretilen “Jukes - Yüksek Hızlı Bobin Kesim Makinesi” ile Kağıt üreticileri ve Tüccarları için büyük kolaylık ve karlılık imkanı sağlamaktadır.

“Tecrübe ile Kaliteyi birleştirerek en iyiyi sunma” prensibinden yola çıkarak ürettiğimiz makineler, büyüyen işletmenizin isminin kalite ile anılmasını sağlayacaktır.

Ayrıca sizlere ikinci el makine alım satımında “Yiğitler Makine” garantisi ile hedeflerinize ekonomik ulaşma konusunda yardım etmekteyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar